Sepet

Banyo & Tuvalet

BANYO VE TUVALET EĞİTİM MALZEMELERİ & BAKIM ÜRÜNLERİ BİR ARADA

Bebeklerin tuvalet eğitimi için ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler, onların sağlıklı bir şekilde kişisel bakımlarını kendilerinin yapmalarını sağlıyor. Çocuklarınızı övgüyle ödüllendirerek, hijyen kurallarını öğretebileceğiniz banyo ve tuvalet eğitim malzemeleri, onların da pozitif kalmasına olanak sağlar. Çocuğun biyoritmine göre tercih edeceğiniz lazımlık, küvet, küvet filesi, küvet minderi, sünnet külotu ve alıştırma külotu gibi tüm araçlara WNT sayesinde ulaşabilirsiniz. Çocuklarınıza tuvaleti tanıtarak başlayacağınız tuvalet eğitimi sürecinde, tuvalet eğitimi için doğru zamanı belirleyerek en doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. Miniklerin tuvalet eğitimi için hazır olduğunu gösteren işaretleri arayarak banyo ve tuvalet eğitim malzemelerini aktif edebilirsiniz. Miniklerin öz güvenli bir şekilde kişisel hijyenlerini tamamlamalarına yardımcı olan banyo ve tuvalet malzemeleri, ebeveynlerin de rahat bir şekilde bu süreci geçirmelerini sağlar. 

Banyo ve Tuvalet Malzemeleri ile Çocuklara Uygun Hijyen

2 ila 4 yaş arasında gerçekleştirilen tuvalet eğitimi için ihtiyaç duyacağınız malzemeler, bebeklerin ve erken çocukluk dönemlerinin daha rahat bir şekilde tamamlamasına yardımcı olur. Bebeğin yaşına uygun olarak seçebileceğiniz banyo ve tuvalet eğitim malzemeleri, tek tek satın alınabileceği gibi set şeklinde de alınabilir. Miniklere tuvalet eğitimi verirken tercih edebileceğiniz banyo ve tuvalet ekipmanları; tuvalet eğitimi oyuncakları, tuvalet alıştırma bezi ve tuvalet eğitimi için tercih edebileceğiniz lazımlık gibi zengin alternatiflere sahiptir. Tüm bunların yanı sıra tercih edebileceğiniz alıştırma külotu da özellikle dış mekanlarda çocuğunuz tuvaletini altına kaçırırsa dahi tuvaletinin kıyafetine bulaşmasını engeller. 

Banyo ve Tuvalet Eğitim Malzemeleri ile Kapsamlı Temizlik

Hijyenin tam olarak sağlanması için tercih edebileceğiniz küvet minderi, küvet filesi ve küvet seçeneklerine ulaşabileceğiniz dijital pazaryerimizde, çocukların eğlenerek kişisel hijyenlerini tamamlamalarına yardımcı olursunuz. Sünnet olan çocuklar için sünnet külotunun da bulunduğu WNT’de, miniklerin büyüme evrelerinde en büyük yardımcılardan biri siz olabilirsiniz. Çocuğunuzun ileride kişisel hijyenine önem veren bir birey olması için ona erken yaşlarda banyo ve tuvalet kültürünü kazandırmalısınız. Tercih edeceğiniz akılcı banyo ve tuvalet malzemeleri sayesinde miniklerin hijyen içerisinde, sağlıklı bir şekilde gelişmelerini desteklersiniz. 


..
214,99 TL Vergiler Hariç:179,16 TL
Ücretsiz Kargo
..
326,99 TL Vergiler Hariç:272,49 TL
Ücretsiz Kargo