Sepet

Bebek Arabaları

BEBEK ARABALARI İLE GÜVENLİ VE PRATİK SEYAHATLER

Bebeklerin evde veya dışarıda rahatlıkla seyahat edebilmesine olanak sağlayan bebek arabaları aileler için de oldukça avantajlıdır. Üç tekerlekli, travel sistem, ikiz bebek arabası, baston ve standart bebek arabası olmak üzere birbirinden farklı seçeneklere sahip olan bu ürünler, katlanabilir özellikleri sayesinde araç bagajına rahatlıkla sığar. Alışveriş merkezinden parklara kadar yaşamın her alanında kullanabileceğiniz bebek arabaları, turistik yerleri görmek için de tercih edebileceğiniz oldukça avantajlı araçlardır. İçerisinde emzik, ekstra kıyafetler, çocuk bezi gibi temel bebek bakım ürünlerini depolamanıza yardımcı olan ve aparatları bulunan bebek arabaları, birbirinden farklı özellikleriyle WNT’de sizleri bekliyor. 

Bebeğinizin İhtiyaçlarına Uygun Bebek Arabaları 

Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak tercih edebileceğiniz bebek arabası modelleri, yanınızda taşıdığınız eşyaları saklamayı ve seyahati kolaylaştırır. Araba koltuğu, geçmeli beşikler ve ekstra saklama gibi farklı kullanım avantajlarına sahip olan bebek arabası modelleri, uzun süre boyunca sizinle birlikte olacak. Yol boyunca bebeğinizin bakımı için ihtiyaç duyduğunuz eşyaları da saklamanıza yardımcı olan bebek arabaları dolgulu koltuk, konfor, geniş oturum alanı gibi birbirinden farklı avantajlara sahiptir. Standart bebek arabaları, genellikle atıştırmalık tepsisi ve bardak tutacağı gibi ekstra donatılara sahip olabilir. Teleskopik gidon, depolama için geniş sepet, genişletilebilir kanopiler, araba koltuğu takma seçeneği ve derin koltuk sistemine sahip olan standart bebek arabaları, annelerin en çok tercih ettiği ürünlerden bir tanesidir. 

Bebek Arabaları Arasından Seçiminizi Yapın

Baston bebek arabası, hafif ve taşınabilmesi kolay olduğu için tercih edilir. Hazır bir omuz askısı ile birlikte satışa sunulan bu ürünler tren, otobüs veya uçak gibi toplu ulaşım araçlarına rahatlıkla iniş-biniş yapmanıza yardımcı olur. Yerleşik bardak tutucu, saklama sepeti, genişletilebilir gölgelik, kısmi koltuk yatırma gibi avantajlara sahip olan baston bebek arabası, bu nedenle tercih edilir. Bebek arabası modelleri arasında seçim yapabileceğiniz bir diğer alternatif ise koşu bebek arabasıdır. Yürüyüş yapmanıza ve koşmanıza olanak sağlayan üstün süspansiyon sistemine sahip olan koşu bebek arabası, özellikle arazilerde bebeğinizin rahatlıkla seyahat etmesine yardımcı olur. Yüksek hızlarda denge sağlanması için sabitlenebilen ön tekerleği bulunan koşu bebek arabası, geniş saklama sepetleri, teleskopik gidonlar, derin yatar koltuklar gibi ekstra avantajlara sahiptir. İhtiyacınız olan tüm bebek arabası modellerine kolaylıkla ulaşabileceğiniz WNT’de doğumdan itibaren bebeğinizin rahatlık ve güven içinde seyahat etmesini sağlarsınız.