Sepet

Bebek Bezi ve Islak Mendil

BEBEK BEZİ VE ISLAK MENDİL SEÇENEKLERİ İLE SAĞLIKLI VE KURU BİR CİLT

Bebeklerin cilt bağışıklığını desteklemeye yardımcı olan bebek bezi ve ıslak mendil alternatifleri, formülünde bulunan prebiyotikler sayesinde miniklerin sağlığını korur. İçeriğinde saf su bulunan ıslak mendiller, parfüm, alkol ve paraben içermemelidir. Kullanım süresi ve yapısına göre farklı çeşitleri bulunan ıslak mendil seçenekleri, pratik yapısı sayesinde annelerin de en büyük yardımcılarından bir tanesidir. Islak mendil ve bebek bezi, özel yapısı sayesinde ince bir deriye sahip olan bebeklerin zararlı kimyasallardan korunmasına yardımcı olur. Uygun kalınlıkta olan bebek bezi ve ıslak mendil çeşitleri, bebek hijyeninin iyi derecede sağlanmasına yardımcı olur. Pislik ve kir oluşumunu engelleyen bebek bezi ve ıslak mendil seçenekleri hassas bir yapıya sahip olan bebekler için oldukça avantajlıdır. 

Saf Su İçeren Islak Mendil ve Koruyucu Bebek Bezi Seçenekleri

Saf su içeren ıslak mendiller klor, bakteri ve kireç gibi bebeği rahatsız edici yapılardan uzaktır. Genellikle bebeklerin ek gıdaya başladığı andan itibaren kullanılan ıslak mendiller, miniklerin çevreye bulaştırdıkları yemekleri rahatlıkla temizlemenize yardımcı olur. Doğumdan itibaren bebeğin cilt bakımı için de tercih edebileceğiniz ıslak mendil seçenekleri pişik oluşumunu engelleyen özelliklere sahiptir. Farklı bedenlere sahip olan bebek bezi seçenekleri de miniklerin vücuduna mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Sızdırmaz yapıda bulunan bebek bezi, cırtcırtlı veya külot bez formatında bulunabilir. Bezler ve ıslak mendiller, ihtiyaç halinde hemen kullanıma uygun olduğu için avantajlıdır. 

Kullan At Formunda Bebek Bezi ve Islak Mendil Çeşitleri

Kullan at formunda olan bebek bezi ve ıslak mendil çeşitleri, kolay bir şekilde taşınabilir ve pratik olduğu için tercih edilir. Bebeğin cildinin kuru kalmasına yardımcı olan bebek bezi ve ıslak mendil seçenekleri, bebeklerin sadece alt bölgesi değil, aynı zamanda vücudunun diğer bölgelerinde de rahatlıkla kullanılabilir. Bebek bezi ve ıslak mendil seçenekleri, miniklerin narin yapısına yumuşak bir dokunuş katar. Perakende veya toplu olarak satın alabileceğiniz bebek bezi ve ıslak mendil seçenekleri, miniklerin evde veya dışarıda gün boyunca rahat olmasına destek olur. Pamuksu yapısıyla beklentilerinizi tam olarak karşılayan bebek bezi ve ıslak mendil seçenekleri için siz de WNT’yi tercih edebilirsiniz. 


..
649,58 TL Vergiler Hariç:541,32 TL
Ücretsiz Kargo