Sepet

Bebek Bezi ve Islak Mendil

BEBEK BEZİ & ISLAK MENDİL BEBEĞİNİZİN CİLDİNE İYİ BAKAR

Bebeklerin hassas ciltleri ile uyumlu olan bebek bezi ve ıslak mendil seçenekleri ile miniklerin gün boyunca konforlu kalmasını sağlayabilirsiniz. Prematüreler için hazırlanan 0 numara bebek bezi seçeneklerinden 8 numaraya kadar olan bebek bezi modellerine ulaşabilirsiniz. Farklı markaların değişken fiyatta olan bebek bezi ve ıslak mendil seçeneklerine tek tıkla sahip olmak şimdi çok kolay. Ekonomi, Jumbo, fırsat, aylık, avantaj, premium, ultra fırsat ve ikiz paket gibi farklı seçenekler arasından ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde ulaşmak için siz de WNT’ yi tercih edebilirsiniz.

Bebek Bezi ve Islak Mendil Seçenekleri ile Ekstra Hijyen

Bebeklerin hassas ciltlerini uyumlu olan ve sağlık için herhangi bir sakıncası bulunmayan bebek bezi ve ıslak mendil modelleri ihtiyaçlarınıza en uygun çözümlerle online pazar yerimizde sizleri bekliyor. Gün boyunca bebekleri ile ilgilenen annelerin zamanını daha verimli bir şekilde kullanması için gereksinim duyduğu ürünlere tek tıkla sahip olması, onların zamanlarını bebeklerine ayrılmalarına yardımcı oluyor. Her bebeğin ihtiyacı olan bebek bezi ve ıslak mendil seçenekleriyle onların bakımını doğru bir şekilde sağlayabilirsiniz. EvyBaby, Önlem, Komili, Canbebe, Molfix, Huggies,Prima, UniBaby, BabyTurco ve çok daha fazla bebek bezi ve ıslak mendil seçeneğine rekabetçi fiyatlarla ulaşmanız mümkündür.

Bebek Bezi ve Islak Mendil Ürünleri ile Bebeklerin Cildini Koruyun

Bebeklerin cildi koruyan ve onlara iyi bakan bebek bezi ve ıslak mendil modelleri sayesinde bebeklerin gün boyunca konforlu ve rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Bebek bezi ve ıslak mendil kategorimizde bulunan ıslak mendilleri hem bebeklerin altlarını temizlemek hem de el ve yüzlerini temizlemek amacıyla kullanabilirsiniz. Son derece kullanışlı olan bebek bezi ve ıslak mendil modelleri arasında bulunan mayo bezler ile de bebeklerinizi havuz ve denize sokarken çok daha rahat ve ergonomik bir sonuç alabilirsiniz. Zengin ürün çeşitliliği ile bebeğinizin ihtiyacı olan her şey tek tıkla ulaşmanızı sağlayan WNT, annelerin en çok tercih ettiği bebek bezi ve ıslak mendil modellerine ulaşmanıza olanak sağlar.

..
361,94 TL Vergiler Hariç:306,72 TL
<