Sepet

Bebek Güvenlik

BEBEK GÜVENLİK ÜRÜNLERİ İLE İÇİNİZ RAHAT

Bebek güvenliğinin tam olarak sağlanması için yaşam alanlarında belli başlı önlemlerin alınması gereklidir. Uygun fiyatlı olan bu ürünler, ailelerin içi rahat bir şekilde bebeklerin rahatça aktivite yapmalarına olanak sağlar. Yeni doğan bebeğin güvenliği, emeklemeye ve yürümeye başlayan bebeğin güvenliği, bebek güvenlik cihazları gibi farklı kategoriler altında değerlendirilebilen bu ürünler, miniklerin sağlıklı gelişimlerinde önemli bir koruyucudur. Yeni doğan bebeğin güvenliği için tercih edeceğiniz ürünler seyahatte, banyoda, arabada, bebeğin karyolasında alacağınız önlemleri içerir.

Emekleme ve Yürüme Evresindeki Bebekler için Bebek Güvenlik Ürünleri

Emekleme ve yürüme evresinde olan bebekler için güvenlik açıkları ile dolu olan evlerde tercih edebileceğiniz kilitler; temizlik malzemeleri, ilaçlar, kablolar, çekmeceler ve prizlerin korunmaya alınmasına yardımcı olur. Bebek güvenlik cihazları sayesinde de miniklerin daha sağlıklı ve güvenli ortamlarda hareket edebilmesine olanak sağlarsınız. Bu güvenli ortam piriz kapakları, çitler, dolap kilitleri, video monitörleri ve kameralar ile sağlanabilir. Bebeğinizin güvenliğini alacağınız küçük önemler ile sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin sağlıklı ve güvenli bir ortamda bulunması için tehlike oluşturabilecek pencereler, kapılar, oyuncaklar, dolap içleri, fırın, mutfaktaki ocak ve elektrik prizlerini kilit yardımıyla koruma altına alabilirsiniz.

Teknoloji ve Bebek Güvenlik Ürünlerinin Buluşması

Günümüz teknolojilerinden faydalanarak telsiz, video monitör, bebek kameralarını tercih ederek minikleri izleyebilirsiniz. Korkuluklar, özellikle içerisinde merdiven bulunan evlerde alabileceğiniz en önemli güvenlik önlemlerinden bir tanesidir. Merdivenlerin hem başına hem de sonuna koyabileceğimiz korkuluklar, bebekleri olası kazalardan korur. Balkon kapıları, pencere ve iç kapılarda kullanacağınız bebek kilit sistemleri, oluşabilecek riskleri minimuma indirger. Bebeklerin keskin aletlere ulaşmasını engelleyen bebek kilitleri, onları mutfak ve banyo dolaplarındaki tehlikelerden korur. Ev veya iş yerinde bulunan sivri kenarlı ürünlerin köşeleri, oldukça tehlikeli alanlardır. Bu alanlara köşe koruyucu yerleştirerek bebekler için sağlıklı bir ortam oluşturabilirsiniz. Her ihtimale karşı evinizde bulunduracağınız yangın söndürücü sayesinde de tam kapsamlı bir güvenlik sağlayabilirsiniz. Bebek güvenlik kapıları, bebek güvenlik kilitleri ve bebek güvenlik setleri sayesinde minikler oyun oynarken sizin de içiniz rahat eder.

..
206,88 TL Vergiler Hariç:172,40 TL
Ücretsiz Kargo