Sepet

Beslenme & Mama Sandalyesi

BESLENME VE MAMA SANDALYESİ ÇEŞİTLERİ İLE BEBEKLER ÖZGÜRCE BESLENSİN

Bebeklerin sağlıklı gelişimini destekleyen beslenme ve mama sandalyesi, onların rahatlıkla yemeklerini yemelerine, dik bir şekilde oturmalarına ve aktivite yapmalarına yardımcı olur. Güvenlik ve denge açısından oldukça avantajlı olan beslenme ve mama sandalyesi, sırt desteği ayarlanabilir özelliği sayesinde bebeğinizin sağlığını güven altına alır. Yan bölümleri de ayarlanabilir formatta olan bu sandalyelerin devrilme olasılığı düşüktür. Ön bölümünde bulunan tablanın çıkarılabilir modelleri bulunan beslenme ve mama sandalyesi, bu sayede kolaylıkla temizlenebilir. Yeri iyice kavrayan beslenme ve mama sandalyesi modelleri, sağlam ayakları sayesinde bebeğiniz için en önemli yardımcı araçlardan bir tanesidir. 

Mama Sandalyesi ile Oturmaya Alıştırma

Bebeğin dik bir şekilde oturma becerisinin gelişmesine yardımcı olan beslenme ve mama sandalyesi, onlara bilinçli bir şekilde beslenme alışkanlığı kazandırır. Miniklerin sizinle birlikte aynı sofrayı paylaşması da sosyalleşmesi açısından oldukça avantajlı olacaktır. Üç yaşa kadar kullanılabilir formatları bulunan beslenme ve mama sandalyesi 40 ila 60 santim derinliğinde olmalıdır. Sandalyenin genişliği de 45 ila 55 santim arasında değişebilir. Sırtlık bölümü 80, koltuk yüksekliği ise 45 ila 50 santim aralığında olmalıdır. Altı aylık ve daha büyük bebeklerin kullandığı beslenme ve mama sandalyesi, kullanıcı dostu özellikleri sayesinde en büyük yardımcılarınızdan biri olacak. Portatif özelliği sayesinde gittiğiniz her yere taşıyabileceğiniz beslenme ve mama sandalyesini işiniz bittiğinde katlayabilir ve depolayabilirsiniz. Keskin kenarlı olmamasına özen göstereceğiniz beslenme ve mama sandalyesi, kilitlenebilir tekerlekleri sayesinde bebeğinizin bulunduğu ortamda sabit kalmasını yardımcı olur. 

Standartlara Uygun Beslenme ve Mama Sandalyesi

Standartlara uygun olarak üretilen beslenme ve mama sandalyesi, sağlam yapısı sayesinde ileriki dönemlerde farklı bebekler tarafından da kullanılabilir. Arka sırt bölümünün eğimi kademeli biçimde ayarlanabilen beslenme ve mama sandalyesine çocuklarınızı rahatlıkla yerleştirip kaldırabilirsiniz. Terletmeyen bu ürünler, rahat döşemesi sayesinde miniklerin konforlu bir süreç geçirmesini sağlar. Bacak bölümünün arasında kayıp düşmeyi engelleyen desteğin bulunduğu beslenme ve mama sandalyesi, fonksiyonel özellikleri sayesinde annelerin içinin rahat etmesini sağlar. Beş nokta bağlantı emniyet kemerine sahip olan bu sandalyeler, açık ve kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.


..
361,10 TL Vergiler Hariç:300,92 TL
Ücretsiz Kargo