Sepet

Erkek Ayakkabı

ERKEK AYAKKABI MODELLERİ İLE DOST DA AYAĞA BAKACAK

Bir Türk Atasözü der ki; dost başa, düşman ayağa bakar. WNT’nin zengin içerikli ayakkabı kategorisini görenler ise “Dost ayağa bakar.” demekten kendini alıkoyamaz! Erkeklerin en özel aksesuarlarından biri olan ayakkabılarda şıklığı yakalamak isteyenler, WNT’nin erkek ayakkabı kategorisini ziyaret eder. Birbirinden farklı seçeneklerin bir arada bulunduğu erkek ayakkabı kategorisinde outdoor, sneakers, brogue, slip-on, chukka bot, loafer gibi birçok alternatif bulunuyor. Erkeklerin en çok tercih ettiği erkek ayakkabı modellerinden farklı giyinmeyi sevenler için nadir bulunan modellere kadar tüm ürünler WNT’nin zengin erkek ayakkabı kategorisinde sizleri bekliyor! Monk strap, derby, Oxford, spor ayakkabı, günlük ayakkabı ve klasik ayakkabı gibi birçok farklı çeşide ulaşabileceğiniz WNT’de aradıklarınız ayaklarınıza gelecek!

Erkek Ayakkabı Çeşitleri ile Ayağınıza Sağlık Geliyor

Kullanım amacına göre farklı özelliklere sahip olan erkek ayakkabı modelleri, ayak ile uyumlu olan taban seçenekleri sayesinde gün içerisinde rahat hissetmenize olanak sağlıyor. Mantar, batık tırnak, nasır gibi problemlere karşı da savaşan ayakkabılar, cilt sağlığının korunmasına yardımcı olur. Ayağınızın yapısına göre yapacağınız tercihler sonrasında satın alacağınız ayakkabıyı uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Ayağınızı vurup tahriş etmeyen esnek ayakkabılar, rahatça hareket etmenize olanak sağlar. Yürüyüş bozukluklarından duruş bozukluklarına kadar sağlık sorunlarını ortaya çıkaran ayakkabılara bu kategoride yer yok! Ayak sağlığını koruyan ortopedik ayakkabılar ve çok daha fazla kaliteli ayakkabı, WNT farkıyla sizlerle buluşuyor.

Ayakkabı Modelleri ile Farkınızı Ortaya Çıkarın

Kombinlerin en önemli parçalarından bir tanesi olan ayakkabılar, kıyafetlerinizi mükemmel bir şekilde tamamlayacak. Kişisel zevkinize göre tercih edeceğiniz erkek ayakkabı modelleri, çok zengin seçeneklere sahiptir. Kapalı bağcık sistemine sahip olan Oxford ayakkabılar, en çok tercih edilen erkek ayakkabı modellerinden bir tanesidir. Oxford tipi olan bir diğer ayakkabı modeli ise derby ayakkabıdır. Açık bağcık sistemine sahip olan bu ayakkabılarda bağcık yakalarının arasındaki boşluk daha belirgindir. Bağcıksız tasarıma sahip olmak isteyenlerin tercihi ise loafer ayakkabılardan yanına olur. Kemer, püskül ve toka gibi aksesuarlar ile zenginleştirilen loafer ayakkabı modelleri, en çok tercih edilen erkek ayakkabı seçenekleri arasındadır. Chelsea bot, chukka bot, outdoor ayakkabılar, slip-on ayakkabılar ve çok daha fazla erkek ayakkabı türüne avantajlı fiyatlarla sahip olmak için siz de WNT’yi tercih edin.