Menu
Sepet

Balık

BALIK ÜRÜNLERİ İLE HUZURLU ORTAMLAR OLUŞTURUN

Balıkların huzur verici enerjilerini evinizde, ofisinizde veya yaşama diğer alanlarına yansıtmak için balık ürünleri kategorimiz arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Cam balık fanusu, akvaryum çakılı, akvaryum kumu, fanus iç filtresi gibi birbirinden farklı balık ürünleri seçeneklerine ulaşabileceğiniz online pazaryerimizde binlerce çeşit sizleri bekliyor. Evinizin veya işyerinizin istediğiniz alanlarında hem estetik hem de huzur verici bir balık ürünleri setine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz balık ürünleri seçeneklerini tek tek alabilir veya komple bir set olarak da tercih edebilirsiniz. Kare, dikdörtgen, yuvarlak gibi farklı formlara sahip olan akvaryumların estetik ve yüksek bir konumda konumlandırılabilmesi için akvaryum masası seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Zahmetsiz bakımı ile evinizde tercih edebileceğiniz en iyi evcil hayvanlardan olan balıklar diğer hayvanlara göre daha zahmetsiz bir ilgi gerektirir.

Balıklar için Her Şey Balık Ürünleri Kategorisinde

Besleyeceğiniz balık sayısına göre tercih edeceğiniz fanuslar veya akvaryumlar rahatça hareket edebileceği bir ortama sahip olmalıdır. Balık suyunun ideal bir ısı dengesine sahip olması gereklidir. Bunun için akvaryumlar için özel olarak üretilen ısı ölçerleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra balık ürünleri kategorimizden akvaryumun üzerinde biriken yosun gibi atıkları temizlemek için akvaryum filesi, hayvanları beslemek için balık yemi, fanus ve akvaryumların daha estetik bir görünüme sahip olması için habitat aksesuarlarına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.Farklı tür balıklar için iç mekanlarda estetik bir alan oluşturmak istiyorsanız online pazaryerimiz tam size göre! Bütçenizi yormadan aradığınız balık ürünlerine ulaşmak için acele edin!

Balıkların Huzur Verici Etkisine Kapılın

Balıkların huzur verici etkisini evinizde görmek için balık ürünleri kategorimizi tercih edebilirsiniz. Sağlıklı balıklar için onlara özel bir ortam oluşturmalısınız.WNT’ye özel indirim seçenekleri ile farklı satıcıların binlerce ürün arasından seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Hem balık hem de bitki yetiştirmenize olanak sağlayan binlerce balık ürünleri WNT’de sizleri bekliyor. Zengin ürün çeşitliliği arasından seçimlerinizi kolay bir şekilde yapabilir ve dilediğiniz balık ürünlerine avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Farklı satıcıların binlerce ürünü arasından seçiminizi yaparak beklentilerinizi tam olarak karşılamak sizin elinizde!

Suda Büyüyen Polymer Vazo ve Akvaryum Taşları Akvaryumda yaşayan balıklarınızın akvaryum taşları vardır. Bu taşlar akvaryumun daha hoş ve şık görünmesine yardımcı olurlar. Aynı şekilde vazolara da taşlar koyularak daha şık görüntüler elde edilmeye çalışılır. Bu amaçla pek çok seçenek üretilmiştir. ..
2,02 TL Vergiler Hariç:1,71 TL
Siyah Çam Talaş 50 Gr   KUŞ VE KEMİRGENLER İÇİNDİR     YUMURTALARIN MANTARLAŞMASINI VE KIRILMASINI ENGELLER     ANTİ BAKTERİYEL ÖZELLİĞİ İLE KUŞ YUVALARINDA BAKTERİ OLUŞUMUNU ENGELLER     BİT, PİRE, KENE GİBİ HAŞERELERİ BÜNYESİNDE BARINDIRMAZ     ÇAM D..
11,50 TL Vergiler Hariç:9,75 TL
Haftasonu Tatil Yemi  - Akvaryum Balıkları İçin 5li Set   Tüm tropikal süs balıkları için hafta sonları veya tatil dönemlerinde besinsel ihtiyaçlarının karşılanabileceği tablet şeklinde tatil yemidir * Balıklarınızın büyüme ve gelişmesini hızlandırır * Yüksek oranda protein ve gerekli m..
6,10 TL Vergiler Hariç:5,17 TL
Beta Balık Vitamini - AQUAXİ BETAVİX   Beta Vitamini BİLEŞİMİ : Vitamin A        5000IU Vitamin D3        800IU Vitamin E        500mg Vitamin C        99mg Vitamin B1        700mg ..
8,13 TL Vergiler Hariç:6,89 TL
Balık Mantar Giderici - Apex Mycro Fish   BİLEŞİMİ : Her 1000ml. içerisinde; İyot    : 100mg Niacin    : 50mg UYGULAMA ALANLARI : Akvaryum süs balıklarında iyot katkısı olarak kullanılır Kullanmadan önce iyice çalkalanmalıdır Mantarlı balıklarda kullanılabilir ..
7,44 TL Vergiler Hariç:6,31 TL
Akvaryum Yosun ve Salyangoz Giderici - Apex Axyos AQUAXI  AXYOS Yosun ve Salyangoz Giderici BİLEŞİMİ Koyu mav, renkli çözeltinin her 1ml.si 1.67 mg bakır içermektedir. KULLANIM SAHASI AQUAXI  AXYOS tatlı su akvaryumlarında alglerin ve yosun giderilmesinde kullanılır.   ..
10,16 TL Vergiler Hariç:8,61 TL
Akvaryum Tuzu 9lu Tablet   Balıkların fiziksel kondisyonlarının zayıfladığı durumlarda, balıkların başka yere nakledilmesinden sonra, adaptasyon sırasında, balıkların üst derilerinde hasarlar olması durumlarında, su değişiminden sonra ya da beyaz benek hastalığı sırasında kullanılmak üzere ha..
6,77 TL Vergiler Hariç:5,74 TL
Akvaryum Tuzu
-33 %
akvaryumlar balıklarının sodyum ve klor iyonları dengelenerek steril ortam sağlar balıklar için zararlı olan nitrit asit pasifize edilir ..
33,00 TL 22,00 TL Vergiler Hariç:18,64 TL
Biyopur Akvaryum Suyu Düzenleyicisi 50 ml    Biyo aquacure biyopur çözelti, tatlı su akvaryumlarındaki balıkların vücutlarındaki beyaz lekeler, derideki yer yer kanamalar, yüzgeçlerindeki erimeler ağız kenarlarındaki pamukçuklar gibi, deri ve solungaç yaralarının tedavisinde yardımcı ola..
18,29 TL Vergiler Hariç:15,50 TL
Akvaryum Su Düzenleyici - Apex Aquaxi Water ile suyunuz balıklarınızın yaşamına daha uygun! BİLEŞİMİ Yeşil renkli çözeltinin her 1ml.si 0.125 ml Sodyum formaldehit bisülfat ihtiva etmektedir. KULLANIM SAHASI Akvaryumdaki suda bulunan amonyak ve klorun giderilmesinde kullanılmak üzere hazırla..
11,10 TL Vergiler Hariç:10,28 TL
Akvaryum Berraklaştırıcı Aquaxi Clear - Apex   BİLEŞİMİ : Renksiz berrak çözeltinin 1ml. Si 25mg Alüminyum sülfat anhidroz ihtiva etmektedir.   KULLANIM SAHASI VE ENDİKSİYONLAR AQUAXI  CLEAR akvaryum suyunun bulanıklığını gidermede kullanılır.   KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU A..
8,80 TL Vergiler Hariç:7,46 TL
Akvaryum Balıkları İçin Vitamin Çözeltisi - Vitafish Balık Vitamini  ; Tatlı su ve deniz  akvaryumlarındaki balıkların ihtiyaç duydukları tüm vitaminleri içeren, sağlıklı gelişmelerini ve üreme süreçlerinin daha erken başlamasını sağlayan, kaybettikleri renklerini, parlaklıklarını arttıra..
24,40 TL Vergiler Hariç:20,68 TL
Akvaryum Balığı Deri Bakım Ürünü - AQUAXİ CONTREA    Deri Bakım Ürünü BİLEŞİMİ :  Mavi berrak çözeltinin 50ml.si 16mg Metilen mavisi ve 3.2 mg Kristal violet ihtiva eder. KULLANIM SAHASI :  Akvaryum balıklarının vücutlarında çeşitli nedenlerle oluşan lezyonların iyile..
8,13 TL Vergiler Hariç:6,89 TL
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)

© 2021 WNT Dış Ticaret ve Pazarlama A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.