Menu
Sepet

Nemlendirme

NEMLENDİRME ÜRÜNLERİ İLE CİLDİNİZDE FERAHLIĞI HİSSEDİN

Her yaştan insanın kullanabileceği nemlendirme ürünleri cildin kaybettiği nemi ve elastikiyeti geri kazandırır. Çok geniş bir yelpazeden oluşan nemlendirme ürünleri balm, serum, krem veya jel formatında olabilir. Cilt tipinize, bütçenize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun nemlendirme ürünlerini tercih ederek gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Cildin nem dengesini korumaya yardımcı olan nemlendirme ürünleri farklı gruplara ayrılır. Bu grupların içerisinde nem çekiciler, nem koruyucu ve yumuşatıcılar ve film tabakası oluşturarak kapatıcı özelliğe sahip nemlendirme ürünleri bulunur. Her birinin içerisinde farklı bileşenlerin bulunduğu nemlendirme ürünleri cildin nem kaybını engellemeye yardımcı olur.

Farklı Cilt Tipleri için Özel Ürünler

farklı cilt tipleri için çeşitli içeriklere sahip olan ürünlerin içerisinde badem yağı, soya yağı, zeytin yağı ve Argan yağı gibi farklı bileşenler bulunabilir. Çevre şartlarından dolayı çatlayan ve korunmaya ihtiyacı olan ciltlerin tekrar sağlıklı bir görünüme kavuşması için tercih edilen nemlendirme ürünleri hassas ve kuru ciltlerden yağlı ciltlere kadar birçok farklı çeşit ile sizlerle sunulur. Sadece yüz bölgesinde değil, cilt bariyerinin hasar gördüğü tüm bölgelerde kullanabileceğiniz nemlendirme ürünleri eller, ayaklar, dizler, dirsekler gibi çok farklı alanlarda tercih edilebilir. Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerinin bir arada bulunduğu nemlendirme ürünleri cilt bakımının vazgeçilmez unsurları arasındadır.Cildin ipek gibi bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmak için tercih edebileceğiniz nemlendirme ürünleri aynı zamanda cildin yumuşamasına ve elastikiyet dengesini korumasına da olanak sağlar.

Cildin Elastikiyetini Koruyun

Cildin ideal nem seviyesine ulaşmasına yardımcı olan ürünler yaşlılığa karşı oldukça etkilidir. Cildin nem tutma kabiliyetini artıran seçenekler sprey, losyon veya serum formunda da bulunabilir. Farklı cilt tiplerinin gereksinimlerine özel olarak üretilen dünyaca dünya markalarının en nitelikli nemlendirme ürünlerine WNT farkı ile sahip olabilirsiniz. Kuru, yağlı veya karma ciltler için tercih edebileceğiniz nemlendirme ürünleri cilde tazelik kazandırır. Cildin daha canlı ve parlak bir görüntüye sahip olmasına olanak sağlayan ürünler cildin yaşlanma hızının yavaşlatılmasında da etkilidir. Nem dengesinin ideal bir seviyede tutulmasına olanak sağlayan ürünlerin içerisinde C vitamini gibi yaşlanma karşıtı bileşenler de bulunur. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.