Menu
Sepet

El, Ayak, Tırnak Bakımı

EL, AYAK, TIRNAK BAKIMI İLE HİJYEN VE ESTETİK BİR ARADA

Kişisel hijyeninsağlanmasında el, ayak, tırnak bakımıoldukça önemlidir. Bu bölgelerde yapılacak yanlış uygulamalar, kişide tırnak batması veya mantar gibi oluşumlara sebep olabilir. Evde kendi başınıza profesyonel bir şekilde el, ayak, tırnak bakımıyapmak mümkündür. Bu ürünler arasında el, ayak, tırnak bakımıiçin ihtiyacınız olan tırnak makası, törpü, oje, tırnak güçlendirici ve tırnakları yiyenler için özel olarak üretilen acı oje gibi seçenekler vardır. Tırnakların kenarlarında bulunan etlerin ayıklanması ve tırnak diplerindeki hava almayan birleşen noktalarının düzenlenmesi gibi birçok farklı amaç için el, ayak, tırnak bakımıürünlerini kullanabilirsiniz. Günlük olarak kullanabileceğiniz ürünler tırnaklarınızın istediğiniz forma kavuşmasına olanak sağlar.

Manikür ve Pedikür İşleri Sizden Sorulsun

Manikür ve pedikür işlemleri sonrasında el ve ayaklarınıza bakım yapmak için özel olarak üretilen bakım kremlerini de tercih edebilirsiniz. Kolay kırılan ve yumuşak tırnaklar için satın alabileceğiniz tırnak bakım yağı ile tırnaklarınızın çok daha hızlı bir şekilde uzamasını sağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra koruyucular, yumuşatıcılar diğer bakım ürünleri ile de el ve ayaklarınızın istediğiniz forma kavuşmasını sağlayabilirsiniz. El, ayak, tırnak bakımıkategorimizde vitaminli olarak sunulan ürünler ile tırnaklarımızdaki deformasyonları en aza indirebilirsiniz. Ellerinizin ve ayaklarınızın çok daha canlı bir görünüme kavuşmasına olanak sağlayan el, ayak, tırnak bakımıürünleri bu bölgelerin çok daha sağlıklı olmasına yardımcı olur. Kalitesi ile bir kez tercih ettiğinizde uzun yıllar boyunca el, ayak, tırnak bakımı ürünleri tıpkı bir kuaför salonundan çıkmışsınız gibi görünmenize olanak sağlar.

Yağlarla Desteklenen El, Ayak, Tırnak Bakımı

Jojoba yağı, zeytinyağı ve kayısı yağı gibi birbirinden farklı yağlarla zenginleştirilen el, ayak, tırnak bakımı ürünleri ile el ve ayaklarınızın beslenerek çok daha estetik bir görünüme kavuşmasına olanak sağlarsınız. İsterseniz tırnak stickerları ile ojeizin üzerine istediğiniz şekli verebilirsiniz. French setleri, tırnak koruyucular, törpüler ve çok daha fazla el, ayak, tırnak bakımıürünleri ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Tek tek satın alabileceğiniz ürünleri set halinde de alabilirsiniz. Setlerde genellikle ürünleri içine yerleştireceğiniz bir çantada hediye olarak sizlere gönderilir.

Yüzüklü Ayak Parmak Ayırıcı Makara Ayak parmağınızdaki duruş bozukluğunu düzeltecek makara!   Ayak başparmağınızdaki duruş bozukluklarını gidermeye yardımcı olacak silikon makaradır. Başparmağınıza yüzük gibi geçireceğiniz makara aynı zamanda çeki..
13,31 TL Vergiler Hariç:12,33 TL
Topuklu Ayakkabı Altına Yapışan Kaydırmaz Tabanlık Topuklu ayakkabılarınızın yere daha sağlam basmasını sağlayacak tabanlık! Ayakkabılarınızın tabanlarının kayarak size vereceği zararlardan sizi koruyacaktır. Topuklu Ayakkabı Altına Yapışan Kaydırmaz Tabanlık sayesinde topuklu ayakkabıyla kaym..
11,84 TL Vergiler Hariç:10,96 TL
Topuk Nasır Jileti Raspa Ayak topuklarınızdaki nasırlardan kurtulmanın en pratik yolu!   Ayak tabanında oluşan sert nasır ve benzeri katmanların özel jileti ile ayak tabanından arındırılmasını sağlamaktadır. Beraberinde raspa jileti ile kullanılmaktadır. Kolay kullanım ve çabuk etki etme ö..
17,76 TL Vergiler Hariç:16,44 TL
Tırnak batığı sorunuyla karşı karşıya olanlara muhteşem çözüm!   Dar, sivri burunlu ayakkabılar ayak tırnaklarınızda batıklara yol açabilir. Bu batıkları önlemek ve oluşan batıkları korumak için özel üretilmiş şapkayı kullanabilirsiniz. Parmağınıza geçireceğiniz jel şapka ayakkabının sorunlu..
14,06 TL Vergiler Hariç:13,02 TL
Tırnak batığı sorunuyla karşı karşıya olanlara muhteşem çözüm!   Dar, sivri burunlu ayakkabılar ayak tırnaklarınızda batıklara yol açabilir. Bu batıkları önlemek ve oluşan batıkları korumak için özel üretilmiş şapkayı kullanabilirsiniz. Parmağınıza geçireceğiniz jel şapka ayakkabının sorunlu..
14,80 TL Vergiler Hariç:13,70 TL
T Şeklinde Ayakkabı Vurma Önleyici Silikon Ayakkabınızın topuk kısmı ayağınıza zarar vermesin!   Ayakkabıların topuk kısımları kimi zaman ayaklarımıza zarar vermektedir. Bu zararı önlemek için sizlere basit bir yöntem sunuyoruz! T şeklinde tasarlanmış Silikon Ayakkabı ..
14,80 TL Vergiler Hariç:13,70 TL
Solingen Paslanmaz Burun Makası Burun içerisindeki istenmeyen tüyleri temizlemek için kullanacağınız makas!   Burun içerisindeki istenmeyen tüylerden kurtulmak için pratik yöntem. Ucu toparlak olan makas burnunuzun içerisine zarar vermeden i..
23,04 TL Vergiler Hariç:19,53 TL
Silikon Topuk Koruyucu Topuk Gömleği (2 Adet) U96 Topuk çatlaklarını ve nasır önleyici topuk koruyucu... Topuklara olan baskıyı azaltır. Özellikle kış aylarında  topuklarda çatlaklar oluşabilmektedir. Bu ürünü topuğunuza nemlendirici krem s&uum..
21,47 TL Vergiler Hariç:19,88 TL
Uzun süre ayakta kaldığımız zaman topuklarda meydana gelen ağrılardan şikayet eden herkesin kullanmasını önerdiğimiz bu ürün, basınç noktası olan topukların rahatlamasını sağlar. Ağırlığı eşit olarak dağıtma özelliği olan bu silikon tabanlık sayesinde ağrılarınızın a..
33,31 TL Vergiler Hariç:30,84 TL
Silikon Orta Parmak Koruyucu   Tırnak batığı sorunuyla karşı karşıya olanlara muhteşem çözüm! Dar, sivri burunlu ayakkabılar ayak tırnaklarınızda batıklara yol açabilir. Bu batıkları önlemek ve oluşan batıkları korumak için özel üretilmiş ucu açık şapkayı kullanabilirsiniz. Parmağınıza geçi..
14,80 TL Vergiler Hariç:13,70 TL
Şık Tasarımlı Tırnak Makası Seti (2 Adet) Hem yetişkinler hem de bebekler için son derece kullanışlı ve şık tasarımlı, her eve lazım Tırnak Makası Seti! Ürün Özellikleri: Paslanmaz çelik Keskin makas bıçakları Askı zinciri Törpü   Ür&uu..
9,47 TL Vergiler Hariç:8,03 TL
Serçe Parmak Bunyon Koruyucu (2 Adet) V22 Serçe parmağınızda oluşan şekil bozukluğunu önleyecek koruyucu!   Giydiğiniz ayakkabıların dar, sivri burunlu olmasından ya da uzun süre ayakkabı giymekten kaynaklı şekil bozukluğuna bunion denir. Bunionlar büyüdükçe ayakkabıların uyguladığı basınçl..
13,31 TL Vergiler Hariç:12,33 TL
Şeffaf Topuk Dikeni Tabanlık Mavi Ayak tabanı rahatsızlıklarında kullanacağınız Silikon Yastık!   Özelikle topuk dikeni rahatsızlığı bulunanların kullanması gereken bir üründür. Elastik yapıya sahip tabanlık yürüme ve ayakta durma pozisyonlarında temel basın&cc..
33,31 TL Vergiler Hariç:30,84 TL
Şeffaf Topuk Dikeni Tabanlık Mavi Ayak tabanı rahatsızlıklarında kullanacağınız Silikon Yastık!   Özelikle topuk dikeni rahatsızlığı bulunanların kullanması gereken bir üründür. Elastik yapıya sahip tabanlık yürüme ve ayakta durma pozisyonlarında temel basın&cc..
33,31 TL Vergiler Hariç:30,84 TL
Yumuşak, esnek ve yüksek elastiki jel-topuk yastığı ayaklarınıza en iyi şekilde uyum sağlamakta ve basıncı dağıtmaktadır. Ergonomik yapısı basıncı hafifletir, hissedilir şekilde omurganın yükünü azaltır, bağları ve eklemleri korur. Topuk yastığı deriyi tahriş etmeyen jelden üretilmiştir ve hiçbi..
21,47 TL Vergiler Hariç:19,88 TL
Törpü; Malzemesi Kagtdr. 1 adet olarak satlmaktad...
2,82 TL Vergiler Hariç:2,39 TL
Refleksoloji, ayaklarda bulunan özel refleks noktalarının, vücudun diğer organlar ve salgı bezleri ile bağlantılı olması temeline dayanan bilimdir. Refleks noktalarına basınç uygulayarak vücuttaki sinirler ve kan dolaşımı uyarılır, böylece vücudun enerji akımını d&uum..
23,70 TL Vergiler Hariç:21,94 TL
Refleksolojik Ayak Masaj Tabanlığı - Kadın Ayağınızdaki refleks noktalarını uyararak vücudunuzdaki enerji akımını düzenleyeceksiniz.   Refleksoloji, ayak tabanında bulunan özel refleks noktalarının, diğer organlar ve salgı bezleriyle bağlantı olmasının temeline dayanmaktadır. ..
23,70 TL Vergiler Hariç:21,94 TL
Refleksolojik Ayak Masaj Tabanlığı - Erkek Ayağınızdaki refleks noktalarını uyararak vücudunuzdaki enerji akımını düzenleyeceksiniz.   Refleksoloji, ayak tabanında bulunan özel refleks noktalarının, diğer organlar ve salgı bezleriyle bağlantı olmasının temeline dayanmaktadır. ..
23,70 TL Vergiler Hariç:21,94 TL
 Raspa Jileti 10lu Sadece ayak raspalarında kullanılmak üzere imal edilen özel jiletlerdir. Dünyanın En Kaliteli Raspa Jiletidir. Alman Malıdır...
21,47 TL Vergiler Hariç:19,88 TL
Batık Tırnağı Düzeltme Aparatı hafifçe gererek karşı taraftaki tırnak kenarına da diğer ucu geçirin Uygulama bu kadar basittir.   İşlemi yaptıktan sonra ayağınızı ılık suda 3-5 dakika bekletiniz.   Tırnağınız yumuşadıktan sonra üsteki vidayı tekrardan sıkınız.   Bu uygulamayı tı..
44,43 TL Vergiler Hariç:41,14 TL
Ped Egg Tekli Topuk Rendesi Orjinal Ped Egg ayak bakımında devrim yaratan bir üründür. Kalıntı bırakmadan ayaklarınızı yumuşak ve sağlıklı hissetmenizi sağlayan en yeni ve en hızlı yoldur.  Ped Egg ayaklarınızdaki ölü deriyi ortadan kaldırıp, ayaklarınızı herkesin beğ..
15,54 TL Vergiler Hariç:14,39 TL
Parmak Koruyucu Silikon Parmak Gömleği (2 Adet) V3   Ayak parmaklarınıza uygulanan basıncı azaltacak parmak gömleği! Ayakkabınızın ayak parmaklarınıza uyguladığı basıncı azaltarak ayak sağlığınızı koruyacaktır. Ayaklarınızda oluşan ağrı, nasırları ve şişlikleri de ö..
21,47 TL Vergiler Hariç:19,88 TL
Parmak Arası Terlik Jeli Büyük Boy Parmak arası terlik giyerken parmaklarınızın tahriş olmasını önleyecek ped!   Yazın giydiğimiz açık ayakkabı ve terliklerin parmak arasına giren kısımlarının cildinize zarar vermesini önleyecek ped. Parmak aranızı tahriş olmasını..
15,54 TL Vergiler Hariç:14,39 TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 95 (4 Sayfa)