Menu
Sepet

Akıllı Bileklik

AKILLI BİLEKLİK MODELLERİ İLE KONFOR ÜST DÜZEYDE

Teknolojinin yaşamı kolaylaştırdığı bir gerçek. Bu teknolojiden en üst düzeyde faydalanmak isteyenler WNT’nin elektronik aksesuarlar kategorisinden faydalanarak ihtiyaçlarına en uygun şekilde ulaşmanın faydalarını yaşıyor. Yanında çok fazla telefon taşımak istemeyen kişiler için oldukça avantajlı olan akıllı bileklik modelleri özellikle sık sık spor yapanlar ve iş insanları tarafından tercih ediliyor. Günün büyük bir bölümünü hareket halinde geçiren insanlar tarafından tercih edilen akıllı bileklik modelleri küçük ve hafif olmaları sayesinde tercih ediliyor. Sağladığı imkanlar ile kullanıcı dostu birçok seçeneği imza atan akıllı bileklik modelleri görünüm itibarıyla oldukça modern bir çizgi sergiliyor.

Telefon İşlevi Gören Teknolojik Ürünler

Mesaj bildirimleri ve arama yapabileceğiniz akıllı bileklik modelleri sayesinde telefonunuz yanınızda olmasa da görüşmelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Titreşim ve uyarı bildirim özelliğine sahip olan akıllı bileklik modelleri bu özellikleri sayesinde sese karşı duyarlı olmasanız bile dokunsal açıdan uyarılmanızı sağlıyor. GPS kontrol özelliğine sahip olan akıllı bileklik modelleri sayesinde konumunuzu rahatlıkla belirleyebilir ve varmak istediğiniz noktaya sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Saat ve tarih ayarının bulunduğu bu ürünler sayesinde yanınızda telefonunuz olmadan istediğinizde saati ve tarihi öğrenebilirsiniz. Toplantılarınız veya diğer ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz alarm özelliğine de sahip olan akıllı bileklik modelleri sayesinde istediğiniz zaman alarmın çalmasını sağlayarak kendinize bir hatırlatıcı koyabilirsiniz.

Spor Yapanlar için İdeal

Spor yaparken de yanınızda olan akıllı bileklik modelleri adımsayar özelliği sayesinde gün içerisinde kaç adım attığınızı belirlemenize olanak sağlar. Sağlık açısından çok daha fazlasını sunan bu ürünler nabız ölçümünde de etkilidir. Dilediğiniz zaman nabzınızı ölçmenize olanak sağlayan akıllı bileklik modelleri uyku terkibinde bulunarak uyku kalitenizi ne kadar etkilendiğini belirlemenize olanak sağlar. Hafif olmaları sayesinde kolunuzda neredeyse unutacağınız akıllı bileklik modelleri telefonunuza gelen bildirimleri görmenize olanak sağlar. Modellerine göre değişken özelliklere sahip olan seçeneklerde bildirimlerin içeriğini de görebileceğiniz farklı ürünler bulunur. Hangi modelin sizin için en iyi olduğuna karar vermek için elektronik aksesuarlar kategorimize giriş yaparak ürünleri hızlı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.