Sepet

Beyaz Eşya

BEYAZ EŞYA ÇEŞİTLERİ İLE HAYATI KOLAYLAŞTIRIN

Isıtıcılar, vantilatör, ütüler, setüstü ocaklar, aspiratörler ve çok daha fazla beyaz eşya, insanların hayatını kolaylaştırır. Ev veya iş yeri içerisindeki işlemlerin çok daha kısa sürede ve profesyonelce tamamlanmasına olanak sağlayan beyaz eşya çeşitleri, geniş bir yelpazeye sahiptir. Mikrodalga, elektrik ve gaz ile çalışan fırınlar, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi birçok farklı kategoride satın alabileceğiniz beyaz eşya çeşitleri, zamanın size kalmasına olanak sağlar. Daha az efor ile daha verimli bir sonuç almak için tercih edebileceğiniz beyaz eşya çeşitleri üstün özellikleri ve enerji tasarruflu modelleri sayesinde bütçenizi yormadan yemek yapmanıza, evinizi temizlemenize veya yaşam konforunu artırmanıza yardımcı olur. 

Hayata Artı Değer Katan Beyaz Eşya Çeşitleri

Hayata artı değer katan beyaz eşya çeşitleri, hemen hemen her evde bulunur. Üretildiği yıldan bugüne kadar sürekli bir gelişim içerisinde piyasaya sürülen beyaz eşya çeşitleri farklı fonksiyonları sayesinde yaşamın merkezinde kendine yer bulmuştur. Temel barınma gereksinimlerini karşılamak için tercih edebileceğiniz beyaz eşya çeşitleri, ortamın pratik bir şekilde temizlemesini sağlamak, yiyeceklerin bozulmasını engellemek ve mekanı rahatlıkla temizlemek gibi farklı amaçlara hitap eder.

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte ev işlerinin zamanını kısaltan ve işlemlerin çok daha kolay bir şekilde yapılmasına olanak sağlayan beyaz eşya, yeni evlenecekler veya evlerini yenileyecekler için de düğün paketi adı altında satışa sunulur. Bu sayede istediğiniz beyaz eşya çeşitlerine çok daha avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. 

Dünyaca Ünlü Beyaz Eşya Markaları

Sektörde ön plana çıkan Altus, Beko, Arçelik, Profilo, Vestel, Bosch, Siemens ve Samsung gibi dünyaca ünlü markaların en nitelikli ürünlerine ulaşabileceğiniz WNT sayesinde elektronik ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılarsınız. Şarap soğutucudan ankastreye, aspiratörden beyaz eşya setlerine kadar aklınıza gelebilecek her türlü elektronik beyaz eşya aracına ulaşabileceğiniz dijital pazaryerimizde ihtiyaçlarınıza yönelik nokta atışı yapabilirsiniz. Derin dondurucu, ısıtma ve soğutma sistemleri, kurutma makinesi, pişirme grubu, su sebili gibi temel ürünlere ulaşabileceğiniz gibi beyaz eşyalar için ihtiyaç duyduğunuz yedek parça ve aksesuarlara da beyaz eşya kategorimiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


..
315,06 TL Vergiler Hariç:262,55 TL
Ücretsiz Kargo
..
2.890,00 TL Vergiler Hariç:2.408,33 TL
Ücretsiz Kargo
..
2.650,00 TL Vergiler Hariç:2.208,33 TL
Ücretsiz Kargo
..
315,06 TL Vergiler Hariç:262,55 TL
Ücretsiz Kargo