Sepet

Fotoğraf & Kamera

FOTOĞRAF VE KAMERA SEÇENEKLERİ İLE ANILARINIZI ÖLÜMSÜZLEŞTİRİN

Anılarınızı ölümsüzleştirmek için tercih edeceğiniz fotoğraf ve kamera seçenekleri, zamanı durdurmanıza yardımcı olur. İhtiyaçlarınıza ve beklentilerinize göre farklı alternatiflere sahip olan fotoğraf ve kamera çeşitleri, bütçeniz için en uygun olan yapıya ulaşmanızı sağlar. Oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan kamera ve fotoğraf kategorisi arasında en çok tercih edilenler video kamera, fotoğraf makinesi, 360° kamera ve 3D camcorder seçenekleridir. Bu türlerin yanı sıra aksiyon, animasyon, otomatik odaklama, yedek kamera, ziyafet kamerası ve vücut kamerası gibi alternatifler de bulunur. Profesyonel ve amatör kullanıcılar için özel olarak üretilen fotoğraf ve kamera ekipmanları, güvenlik amacıyla da kullanılabilir. Kapalı devre televizyon kamerasından kompakt fotoğraf makinesine, aynasız fotoğraf makinesinden araç kamerasına kadar aklınıza gelebilecek tüm fotoğraf ve kamera ekipmanlarına ulaşabileceğiniz dijital pazaryerimizde beklentilerinizi tam olarak karşılarsınız. 

Her Amaca Uygun Fotoğraf ve Kamera Sistemleri

Tek kullanımlık retro fotoğraf makineleri, belge kamerası, saha kamerası, kask kamerası gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm çeşitler dünyaca ünlü markalarla sizlerle buluşuyor. Video kamera aksesuarları, video kamera, çanta ve kılıf, fotoğraf makinesi aksesuarları, filtre, objektif, lens gibi araçlara da kolaylıkla ulaşabileceğiniz dijital pazaryerimize albümden bataryaya, ekran koruyucudan flaşa kadar her ürün kapınıza kadar gelir. Dünyaca ünlü markalar tarafından üretilen bu ekipmanlar, yüzlerce farklı satıcı ile sizlerle buluşuyor. Bu sayede aramış olduğunuz fotoğraf ve kamera çeşitleri arasından karşılaştırma yapabilir ve sizin için en uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Orta format fotoğraf makineleri, aynalı sistemler, DSLR fotoğraf makineleri, kontak fotoğraf makineleri gibi dört farklı grupta incelenen fotoğraf makineleri ile ister profesyonel çekim yapın isterseniz de en güzel anlarınızı unutulmaz kılın.

Fotoğraf ve Video Çekimi için En Uygun Seçenekler

Boş kaset, DVD, batarya, gimbal, şarj cihazı, mikrofon ve ışık gibi profesyonel çekimler için ihtiyaç duyabileceğiniz ekipmanlara ulaşabileceğiniz WNT sayesinde işinizi geliştirebilirsiniz. Her amaca uygun olarak sunulan fotoğraf ve kamera sistemleri ile siz de hayata olan bakış açınızı değiştirin. Amatör ve profesyonel kullanımlar için tercih edebileceğiniz fotoğraf ve kamera sistemleri sayesinde kendinize bir hobi edinebilir, istediğiniz verileri arşivleyebilir ve zamanı durdurabilirsiniz.


..
1.250,00 TL Vergiler Hariç:1.059,32 TL
Ücretsiz Kargo
..
1.250,00 TL Vergiler Hariç:1.041,67 TL
Ücretsiz Kargo
..
1.987,04 TL Vergiler Hariç:1.655,87 TL
Ücretsiz Kargo