Sepet

Televizyon & Ses Sistemleri

TELEVİZYON VE SES SİSTEMLERİ İLE SİNEMA TADINDA SEYİRLER

Hayatın ortak noktasında yer alan televizyon ve ses sistemleri, birden fazla özelliği sayesinde sadece seyir değil, interaktif kullanım imkanını da beraberinde getirmiştir. QLED, OLED TV, Smart TV, LED TV, LCD TV, plazma TV gibi birçok farklı ürün çeşidinin bir arada bulunduğu televizyon sistemlerinde kişinin ekonomik durumu ve beklentilerine göre farklılaşan ürünlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Plazmalar, iki cam arasında kullanılan plazma gazı ile üretilen televizyonlardır. Yüz binlerce pikselin buluşması ile oluşan plazma TV’ler, HD görüntü kalitesi ile yaklaşık 20 yıl boyunca sizinle birlikte olabilir. LCD TV’ler ise panel teknolojisi ile üretilen televizyonlardır. Elektrik akımı ile içi sıvı dolu LCD paneli vasıtasıyla görüntünün aktarıldığı LCD TV’ler gözü yormadan çalıştıkları için avantajlıdır. Televizyonunuzu monitör ve televizyon olarak kullanmanıza olanak tanıyan LED TV’ler ise nokta aralıklarını görmeden seyir keyfi yaşamınıza yardımcı olur. LED TV’ler, LCD TV’ler ile benzer bir teknolojiyle üretilir. Yüksek ışıkta meydana gidebilen televizyon yansıması probleminin ortadan kaldırıldığı LED TV’ler dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıyla bilinir. Enerji tasarrufu da sağlayan LED TV’ler, LCD televizyonların gelişmiş modeli olarak tanımlanabilir. 

Televizyon ve Ses Sistemlerinde Son Teknoloji

Smart TV’ler, en çok tercih edilen televizyon çeşitleri arasındadır. Teknolojik bağlantı özelliğine sahip olan Smart TV’lerde internetten video izleyebilir veya oyun oynayabilirsiniz. OLED TV’ler ise diğer televizyonlar ile karşılaştırıldığında çok daha hızlı olması ile bilinir. Görüntüleri bozulmadan seyretmek istiyorsanız siz de OLED TV’leri tercih edebilirsiniz. Ultra ince bir yapıya sahip olan OLED TV’ler, hafifliği ve 4K çözünürlüğü ile bilinir. QLED TV’ler ise şık ve modern tasarıma sahip olan televizyon çeşitleri arasındadır. 4K çözünürlüğe sahip olan QLED TV’ler parlaklık ve renk doygunluk seviyeleri bakımından oldukça avantajlıdır. 

Seyir Keyfini Artıran Ses Sistemleri

Televizyon seçimi yaptıktan sonra doğru ses sistemlerini tercih ederek evinizde sinema keyfi tadında bir kaliteli bir seyir veya oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Bunun için soundbar, stereo hi-fi, ev sinema sistemleri gibi ürünleri tercih edebilirsiniz. Televizyon ve ses sistemleri kategorimizde bulunan ses sistemleri, DVD, blu-ray, medya oynatıcı, televizyon aksesuarları, pil, hoparlör, MP3, MP4 çalar ve aksesuarlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Uydu sistemlerinden televizyona, müzik sistemlerinden mikro sistemlere kadar aklınıza gelebilecek birçok farklı elektronik ürüne ulaşabileceğiniz WNT sayesinde aradığınız televizyon ve ses sistemlerine ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.


..
1.021.426,56 TL Vergiler Hariç:851.188,80 TL
Ücretsiz Kargo
..
524,99 TL Vergiler Hariç:437,49 TL
Ücretsiz Kargo