Sepet

Gömlek

ERKEK GÖMLEK MODELLERİ WNT’DE TAM ARADIĞINIZ GİBİ

Bir erkeğe en çok yakışan giyim ürünlerinden biri de şüphesiz ki gömlek çeşitleridir. Uzun bir tarihsel geçmişe sahip olan erkek gömlek çeşitleri, kendi içerisinde pek çok farklı türe ayrılmıştır. Bu türlerden ilki non iron gömleklerdir. İhtiyaçlara göre şekillenen non iron gömlek, ütü ihtiyacına gerek duymayan gömlek çeşitleri için verilen bir isimdir. Hızlı bir şekilde kuruyan bu gömlekler, aynı zamanda leke tutmaz özelliğe sahiptir. Erkek gömlek modelleri arasında öne çıkan bir diğer model ise flanel gömlekli türüdür. Kumaştan üretilen bu tür, farklı kalınlıklarda dokunabilir. Sentetik lifler, pamuk ve yün gibi farklı ham maddelerden üretilebilen flanel gömlekler, nefes alma ve teri emme özellikleri ile bilinir. Erkek modasının vazgeçilmez unsurları arasında bulunan erkek gömlek modellerinden bir diğeri ise denim gömleklerdir. Genellikle kot pantolonlar ile birlikte kullanılan denim gömlekler, özellikle bahar aylarında gündelik yaşamın olmazsa olmazları arasındadır. 

Erkek Gömlek Modasının Öncüleri WNT’de

Erkek gömlek denince likralı gömleklerden bahsetmemek olmaz. Hızlı bir şekilde kilo alıp veren erkekler için avantajlı olan likralı gömlekler, kişinin rahatça hareket edebilmesine olanak tanır. Gömleklerde şıklık arayanlar için özel olarak üretilen erkek gömlek çeşitleri arasında polo gömlekler de bulunur. Sivri yakası ile ön plana çıkan polo gömlek çeşitleri, kombinlerin star parçası olarak tercih edilir. Bunların yanı sıra Küba yaka gömlekler de erkek gömlek modasının vazgeçilmezleri arasındadır. Kısa kollu olan Küba gömlek modeli, yaka uçları açık bir biçimde dizayn edilir. Yaz ayları için tasarlanan Küba gömlek modeli, farkınızı ortaya koymanız açısından oldukça avantajlıdır.

Erkek Gömlek Modelleri ile Gardırobunuza Yeni Yıldızlar Katın

WNT’nin avantajlarla dolu dünyasında istediğiniz gömlek modeline ulaşabilirsiniz. 360 gömlek, Ata yaka, non iron, kareli, Oxford, kısa kollu, keten, gömlek ceket gibi birçok farklı çeşit erkek gömlek modeli, avantajlı fiyatlarla sizleri bekliyor. Oduncu gömleği çeşitlerinden casual gömlek çeşitlerine kadar ihtiyacınız olan tüm ürünlere kolaylıkla ulaşabileceğiniz WNT’de şıklığınızı özel detaylarla tamamlayacaksınız. Dört mevsim boyunca erkekler tarafından kullanılan ve erkeklerin vazgeçilmez parçaları arasında yer alan erkek gömlek çeşitleri, gardırobunuzdaki özel koleksiyonlar arasında yer alacak. 


..
757,90 TL Vergiler Hariç:689,00 TL
Ücretsiz Kargo
..
614,90 TL Vergiler Hariç:559,00 TL
Ücretsiz Kargo
..
614,90 TL Vergiler Hariç:559,00 TL
Ücretsiz Kargo