Sepet

Mobilya

MOBİLYA SEÇENEKLERİ TARZINIZI YANSITSIN

Evinizin, işyerinizin, kısacası tüm yaşam alanlarındaki mobilya ihtiyacını WNT ile karşılayabilirsiniz. Çalışma odası, bahçe mobilyası ,antre ve hol gibi bir evin birçok farklı alanlarında değerlendirebileceğiniz mobilyalar zengin ürün çeşitliliği ve kaliteli malzemelerle WNT’de sizleri bekliyor. Avangart, country, Fransız country, sheakercountry, İngiliz, rüstik, modern,retro,chester gibi birbirinden farklı mobilya türlerine online pazaryerimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Her biri sanatsal tasarımlara sahip olan mobilya seçenekleri kişiliğinizi evinize yansıtmamıza olanak sağlar. Zengin görünümleri sayesinde bir kez satın aldığınızda uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünlere bir sınıf malzemelerden üretilir.

Görsel Zenginlik ve İşlevsellik Bir Arada

Zenginliği ve görselliği ifade eden benzersiz seçeneklere WNT ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Zarafeti temsil eden mobilya seçenekleri iç mekanların, bahçelerin, balkonları ve çok daha fazla alanın mükemmel bir görünüme kavuşmasına imkan verir. Country tarzını benimseyenler renkli tasarımlar, berjerler, çiçekler ve çok daha fazla zengin desen seçenekleri ile karşılaşırlar. İç mekanlara tarz katan country tarzı ürünler rüstik, İngiliz, sheaker, Fransız gibi birbirinden farklı alt kategorilere ayrılır. Ruhunuzun zenginliğini yansıtabileceğiniz birbirinden farklı mobilya seçeneklerine tarzınıza en uygun stillerle sahip olabilirsiniz. Rahatlığı ile ön plana çıkan mobilya seçenekleri farklı materyallerle zenginleştirilir. Bu sayede bütçenize en uygun olan seçeneğe hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kullanmaya kıyamayacağınız benzersiz mobilya seçenekleri ile iç mekanları zenginleştirmek siz de WNT’yi tercih edebilirsiniz.

Kullanışlı ve Zamansız Mobilyalar

Sağladığı kullanım kolaylığı ile yaşama renk katan binlerce mobilya seçeneği WNT’de sizleri bekliyor. Zengin tasarımların yanı sıra her bütçeye hitap eden seçenekleri ile yaşamınıza renk katan mobilyalara tek tıkla ulaşabilirsiniz. Aradığınız ürünlere avantajlı fiyatlarla ulaşmanıza olanak sağlayan online pazaryerimizde ihtiyacınız olan tüm mobilyalara tek tıkla ulaşabilirsiniz. Farklı satıcıların binlerce ürünü arasından karşılaştırma yaptıktan sonra tercihlerinizi yapabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz ürünlere rekabetçi fiyatlarla sahip olmanın ayrıcalığını yaşarsınız. Zengin ürün çeşitliliği, uygun fiyatları ve kaliteli işçiliği ile yaşam alanlarınızın niteliğini arttıracak ürünlere sahip olmak için günün her anı WNT’ye tıklayabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

..
359,00 TL Vergiler Hariç:326,36 TL
Ücretsiz Kargo