Sepet

Balık

BALIK ÜRÜNLERİ İLE HUZURLU ORTAMLAR OLUŞTURUN

Balıkların huzur verici enerjilerini evinizde, ofisinizde veya yaşama diğer alanlarına yansıtmak için balık ürünleri kategorimiz arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Cam balık fanusu, akvaryum çakılı, akvaryum kumu, fanus iç filtresi gibi birbirinden farklı balık ürünleri seçeneklerine ulaşabileceğiniz online pazaryerimizde binlerce çeşit sizleri bekliyor. Evinizin veya işyerinizin istediğiniz alanlarında hem estetik hem de huzur verici bir balık ürünleri setine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz balık ürünleri seçeneklerini tek tek alabilir veya komple bir set olarak da tercih edebilirsiniz. Kare, dikdörtgen, yuvarlak gibi farklı formlara sahip olan akvaryumların estetik ve yüksek bir konumda konumlandırılabilmesi için akvaryum masası seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Zahmetsiz bakımı ile evinizde tercih edebileceğiniz en iyi evcil hayvanlardan olan balıklar diğer hayvanlara göre daha zahmetsiz bir ilgi gerektirir.

Balıklar için Her Şey Balık Ürünleri Kategorisinde

Besleyeceğiniz balık sayısına göre tercih edeceğiniz fanuslar veya akvaryumlar rahatça hareket edebileceği bir ortama sahip olmalıdır. Balık suyunun ideal bir ısı dengesine sahip olması gereklidir. Bunun için akvaryumlar için özel olarak üretilen ısı ölçerleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra balık ürünleri kategorimizden akvaryumun üzerinde biriken yosun gibi atıkları temizlemek için akvaryum filesi, hayvanları beslemek için balık yemi, fanus ve akvaryumların daha estetik bir görünüme sahip olması için habitat aksesuarlarına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.Farklı tür balıklar için iç mekanlarda estetik bir alan oluşturmak istiyorsanız online pazaryerimiz tam size göre! Bütçenizi yormadan aradığınız balık ürünlerine ulaşmak için acele edin!

Balıkların Huzur Verici Etkisine Kapılın

Balıkların huzur verici etkisini evinizde görmek için balık ürünleri kategorimizi tercih edebilirsiniz. Sağlıklı balıklar için onlara özel bir ortam oluşturmalısınız.WNT’ye özel indirim seçenekleri ile farklı satıcıların binlerce ürün arasından seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Hem balık hem de bitki yetiştirmenize olanak sağlayan binlerce balık ürünleri WNT’de sizleri bekliyor. Zengin ürün çeşitliliği arasından seçimlerinizi kolay bir şekilde yapabilir ve dilediğiniz balık ürünlerine avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Farklı satıcıların binlerce ürünü arasından seçiminizi yaparak beklentilerinizi tam olarak karşılamak sizin elinizde!

..
282,63 TL Vergiler Hariç:239,52 TL
Ücretsiz Kargo
..
33,00 TL 22,00 TL Vergiler Hariç:18,64 TL
%33
Gösterilen: 1 ile 24 arası, Toplam: 40