Sepet

Balık

BALIK ÜRÜNLERİ VE AKSESUARLARI İLE EVİNİZDEKİ EN TATLI MİSAFİRE YER AÇIN

Balıkların dinlendirici enerjisini evinize veya iş yerinizde taşımak istiyorsunuz evcil hayvan ürünleri kategorimizde bulunan balık sekmesini ziyaret etmelisiniz! Balık yemi, ekipman ve aksesuarlar, aydınlatma, vitamin ve mineral gibi balıklar için ihtiyaç duyabileceğiniz çok çeşitli ürünlere dijital pazaryerimiz sayesinde ulaşabilirsiniz. Büyük akvaryumlar için filtre, bakım ve temizlik ürünlerine de sahip olabileceğiniz balık kategorimizde, son derece sevimli olan bu hayvanların daha sağlıklı ve konforlu bir ortamda yaşamalarını sağlayabilirsiniz. Bioball, testler, elyaf, sünger, zeolit, seramik, peat torf ve karbon kömür gibi balık akvaryumlarında kullanılan filtre malzemelerine ulaşabileceğiniz WNT’de farklı ölçeklerdeki özelleştirilmiş akvaryumlara da ulaşmak çok kolay. 

Balık Yemlerinde En Zengin Çeşitler

Kurutulmuş canlı yem, sıvı yemler, yavru yemleri ve Japon yemleri gibi balık yemi konusunda oldukça zengin alternatiflere sahip olan WNT ile balıkların en çok sevdiği tablet ve cips yemlere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Akvaryumların daha zengin bir görünüme kavuşmasına olanak sağlayacak çeşitli aksesuarlar da burada! Bitki ekipmanları, deniz kabuğu, canlı bitkiler, ağaç dalı ve kök, kaya ve çam, yapay bitki, kum veya taş gibi akvaryumlar ve fanusları zenginleştirebileceğiniz çok zengin seçenekler bir arada sizlerle buluşuyor. Size de bulunduğunuz her yerden inceleyebileceğiniz balık ürünlerini kolayca sipariş ederek Türkiye’nin 81 iline hızlı kargo ettirmek kalıyor! 

Balıklar için İhtiyaç Duyulan Tüm Ürünler Bir Arada

Balıkların hem görsel zenginliğinden faydalanmak hem de etrafa yaydığı enerjiyi hissetmek için tercih edeceğiniz WNT sayesinde ortamı enerjisel ve dekoratif olarak zenginleştirebilirsiniz. Zahmetsizce bir canlı beslemek ve ona ev sahipliği yapmak için sunulan en güzel fırsatlardan biri olan balıklar ile kendinize yeni bir dünya kurabilirsiniz. Evinizin salonunda veya ofisinizde konumlandıracağınız bir akvaryum veya fanus sayesinde balıkların gün içerisindeki hareketlerini izleyebilir ve huzur bulabilirsiniz. Yaydığı pozitif enerji ve tüm masumiyetleriyle birlikte ev sahiplerinin gönlünü kazanan balıkların daha iyi şartlarda yaşaması ve sağlıklı kalması için balık kategorimizde bulunan ekipmanlara ve yardımcı aksesuarlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


..
219,12 TL Vergiler Hariç:182,60 TL
Ücretsiz Kargo
..
181,05 TL Vergiler Hariç:150,88 TL
Ücretsiz Kargo