Sepet

Kedi

KEDİ ÜRÜNLERİ İLE PATİLİ DOSTLAR HEP DÖRT AYAK ÜZERİNE DÜŞSÜN

Kediniz için oluşturduğunuz ihtiyaç listesinde en büyük yardımcınız WNT! Kedi sahipleneceksiniz kedinizin yaşayacağı ortama hızlı bir şekilde uyum sağlayabileceği tüm malzemelere de ulaşabileceğiniz dijital pazaryerimizde, patili dostunuzun ihtiyaçlarını giderebileceği ve oyun oynayabileceği çok zengin seçenekler bulunur. Tuvalet kabı, taşıma aparatları, mama yeri ve yatak gibi aklınıza gelebilecek tüm temel ihtiyaçlara kolaylıkla ulaşabileceğiniz dijital pazaryerimizde, olası kazalara karşın kullanabileceğiniz ilk yardım çantası da vardır. Temizleyiciler, kedi oyuncakları, kedi tasması, diş fırçası ve diş macunu, kişisel bakım malzemeleri kapsamında değerlendirilen kedi tırnak makası da patili dostunuza en iyi şekilde bakmanızı sağlayacak. 

Kedi Ürünleri ile Patili Dostlar için Eğlence Başlasın

Patili dostların gün içerisinde eğlenmesi ve kendilerini doğal ortamda hissetmesine yardımcı olan kedi ağacı ve kedi tırmalama tahtası, onların stresini atmasını sağlayacak. Kedilerin öz bakımlarını gerçekleştirmek için gereksinim duyacağınız kedi tarak ve fırçası da minik dostların pürüzsüz ve yumuşacık tüylere sahip olmasına aracılık edecek. Kedilerin gün boyunca rahat edebilecekleri kedi maltı ve kedi evi, evinizin en değerli üyeleri arasında bulunan sevimli dostların mutluluğunu katbekat artıracak. Eksiksiz bir bakım listesi ile kediniz, hep sağlıklı ve güçlü kalacak! 

Kedi Ürünleri ile Patili Dostların Hislerine Tercüman Olun

Kedilerin beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak kedi mama ve su kabı, dijital pazaryerimizde zengin alternatiflerle sizlerle buluşuyor. Kedi paspası, kedi kumu küreği, kedi kumu, kedi tuvalet kabı, kedi yatağı ve kedi taşıma çantasına da kolaylıkla sahip olabileceğiniz dijital pazaryerimizde, partili dostlarınızın çok daha konforlu bir yaşama kavuşmasını sağlayabilirsiniz. 

Kendini sözcükler ile ifade edemeyen patili dostlara en iyi şekilde bakmak ve onların ömürleri boyunca mutlu olmasını sağlamak için arzu ettiğiniz tüm malzemelere avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Evinizi veya bahçenizi kediye hazırlamak için gereksinim duyulan malzemelerin listesini WNT sayesinde kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Evinizi kediye hazırlamak için elektrik kabloları, çit ve kapılar konusunda da destek alabileceğiniz WNT’de sunulan temizlik, bakım ve hijyen ekipmanları, onların sağlıklı şartlarda gelişim göstermesini sağlayacak.