Sepet

Kemirgen

KEMİRGEN ÜRÜNLERİ İLE SEVİMLİ DOSTLARA İYİ BAKIN

Evinizde kemirgen beslemek veya sevimli dostunuzun ihtiyaçlarına tek merkezden çözüm üretmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kemirgenler için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri farklı bir adrese gitmeye gerek kalmadan karşılayabileceğiniz WNT sayesinde zahmetsiz alışverişin tadını çıkarın.  

Kemirme taşları, kafes, yuva, kemirgen yemleri, oyuncak ve aksesuarlara ulaşabileceğiniz kemirgen kategorimizde sağlık ürünlerinden bakım ürünlerine, kemirgen ödüllerinden taşıma çantalarına kadar aradığınız her şeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hamster, ginepig ve tavşan malzemelerini satın alabileceğiniz dijital pazaryerimizde kemirgenler için tavşan tuvaleti, kemirgen çiti, kemirgen ödülü, tavşan kafesi, ahşap kemirgen tüneli gibi aradığınız tüm malzemelere kolayca ulaşmak mümkün. Habitat kafesi temizleme spreyi, hamster evi, tavşan göğüs tasması, kemirgenler için multivitamin gibi aklınıza gelebilecek tüm malzemelere günün her saatinde ulaşmanın konforunu yaşayın.

Kemirgen Arkadaşınız için En Doğru Seçimler

Bir kemirgen arkadaş edinmek istiyorsanız sizin için özel ve kaliteli ürünlerimiz var! Son derece enerjik ve hareketli olan hamster, gonzalez hamster, guinea pig ve tavşanlar için aradığınız tüm ürünlere ulaşabileceğiniz WNT sayesinde onlara güvenli ve sağlıklı bir yaşam sunabilirsiniz. Uyumlu ve eğitilebilir canlılar arasında bulunan kemirgenlerin hastalanmaması ve stres altında rahatsızlanmaması için onlara uygun bir ortam hazırlamanız gereklidir. Kemirgenler için oluşturacağınız yaşam alanlarında onlar, kendilerini güvende hissetmelidirler.

Kemirgenlerin Yaşam Kalitesini Artıracak Ürünler

Güvenli ödeme imkanıyla sahip olabileceğiniz kemirgen ürünlerini aynı zamanda taksit fırsatıyla da rahatlıkla satın alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla binlerce kemirgen ürününü sizlerle buluşturan WNT, hızlı kargo fırsatıyla da sevimli dostlarınızın ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamanızı sağlıyor. Küçük hayvanınızın bakımını yapmak için ihtiyacınız olan doğru ekipmanlara ulaşabileceğiniz WNT ile onların mutlu ve sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Guinea pig, çinçilla, hamster, Hollanda lop tavşan gibi tüm kemirgenler için aradığınız ürünler, onların yaşam kalitesini artıracaktır.

Sevimli dostlarınızın stres düzeyini azaltmak ve onların yeni ortamlarına alışmasını sağlamak için standart gereksinimlerini karşılayabilirsiniz. Onların rahatlıkla nefes alabilecekleri, havalandırılmış kafesler, fiziksel ve zihinsel faaliyetlerini gerçekleştirebilecekleri oyuncaklar, taze ve hazır yiyecekler ile tam kapsamlı bir bakım sağlayabilirsiniz.


..
588,67 TL Vergiler Hariç:490,56 TL
Ücretsiz Kargo
..
682,43 TL Vergiler Hariç:568,69 TL
Ücretsiz Kargo