Menu
Sepet

Cüzdan

CÜZDAN MODELLERİNDE ARADIĞINIZ HER İŞLEV

Kadınların en çok önem verdiği aksesuarlar arasında bulunan cüzdanların işlevi görünenin ötesindedir. Birbirinden nitelikli cüzdan modellerinin bulunduğu WNT ile siz de ihtiyacınız olan her türlü marka ve modele hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların elegan seçeneklerinden modern tarza hitap eden modellere kadar tarzınıza ve yaşınıza hitap eden binlerce seçenek arasından tercihinizi hemen yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınızın en avantajlı karşılığı olan WNT ile günlük kullanımdan gece davetlerine kadar günün her anında kullanabileceğiniz modellere kolay bir şekilde ulaşmanın keyfini yaşayın.

İşlevsel Cüzdan Modelleri ile Pratiklik Elinizde

Pratikliği avucunuzun içinde tutmak istiyorsanız siz de WNT’nin zengin cüzdan kategorisi arasından tercihinizi hemen yapabilirsiniz. İçerisine bozuk paralarınızı rahatlıkla sığdırabileceğiniz, kapanma sorunu olmayan, kredi kartı ve kimlik kartı gibi belgelerinizi ayrı bir bölümde depolayabileceğiniz, kağıt paralarınızı ayırarak koyabileceğiniz özel bölmeleri bulunan ve herkesin görmesini istemeyeceğiniz değerli eşyalarınız için gizli bir bölmesi bulunan cüzdan modellerini çok seveceksiniz. İster manyetik kapanma özelliğine sahip modeller isterseniz de fermuarlı seçenekler… Beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun modellerin bir arada bulunduğu WNT ile alırken kazanmanın avantajını yaşayacaksınız. Cüzdan alırken cüzdanınızdaki tüm paraları ürün için harcamak istemiyorsanız siz de WNT’nin zengin cüzdan kategorisi arasından tercihinizi yapın.

Kağıt Para Taşımayanlara Özel Modeller

Herkes cüzdanında kağıt para taşımayı sevmez. Bu durumda cüzdanların kağıt para taşıma bölümü bir fazlalık olarak görünür. Bu durum da genellikle dikdörtgen olarak üretilen cüzdanların işlevselliğini bozar. Bu gibi durumlara özel zengin ürün çeşitliliğine sahip olan WNT, daha küçük ama daha işlevsel olarak cüzdan modelleri ile beklentilerinizi tam olarak karşılar. Nitelikli ürünlerin adresi olan WNT, içerisinde telefonunuzu dahi koyabileceğiniz, iç hacmi büyük cüzdan modellerinden sadece kartlarınızı yerleştirebileceğiniz özelleştirilmiş modeller kadar geniş bir ürün gamı içerisinden aradığınızı kolayca bulmanızı sağlar. Cüzdan denince akla gelen tüm modellerin bir arada bulunduğu online pazaryerimizde dayanıklı, uzun yıllar kullanılabilen, su geçirmez modellere Türkiye’nin neresinde olursanız olun ulaşabilirsiniz. Markalı ve logolu seçeneklerden otantik tasarımlara kadar aradığınız her şey burada! 

Bu kategoride ürün bulunamadı.