Menu
Sepet

Gözlük Kabı

GÖZLÜK KABI ÇEŞİTLERİ HİÇ BU KADAR TARZ OLMAMIŞTI

Kimi zaman değerli eşyalarınızı sakladığınız kimi zamansa bozuk paralarınızı koymak için değerlendirdiğiniz gözlük kabı seçenekleri esasında adından da anlaşılacağı gibi gözlüklerin çizilmesini engelleyen kaplardır. Son derece avantajlı olan bu kaplar gözlüğün kaliteli olması ile bağlantı olarak sunulur. Mevcuttaki gözlük kabı ürününün yıpranması ve eskimesi durumunda yenisini tercih ederek çok daha etkili bir şekilde gözlüklerinizin korunmasını sağlayabilirsiniz. Kullanışlı ve büyük özelliklere sahip olan seçeneklerin içerisine gözlük temizleme bezi de bulunur.

Gözlük Camlarınızı Doğru Bir Şekilde Koruyun

Gözlük camlarının zarar görmeden muhafaza edilmesine olanak sağlayan, gözlüklerin çevresel koşulların olumsuz etkisinden korunmasına olanak sağlayan gözlük kabı seçenekleri gözlüğünüzün boyutu ile uyumlu olmalıdır. Gözünüz için en doğru olan boyutu tercih ettiğinizde gözlüğün çizilmesini, kırılmasını veya yıpranmasını engelleyebilirsiniz. Genellikle plastik maddeden yapılan gözlük kabı seçenekleri oldukça kullanışlıdır. Açılıp kapanma sesi ve yapısı itibariyle bile kalitesi ilk bakışta anlayabileceğiniz gözlük kabı seçenekleri gözlüklerin performansını arttırılmasına olanak sağlar. Tozlu ortamlardan da ürünlerin korunmasına imkan tanıyan gözlük kabı seçenekleri kadınların en çok tercih ettiği ürünler arasındadır.

Çok Amaçlı Gözlük Kabı Çeşitleri

Sadece gözlüğün değil, aynı zamanda içerisine küçük aksesuarların, bozuk paraların ve diğer değerli eşyaların muhafaza edilebileceği gözlük kabı modelleri farklı renk ve desen seçeneklerine sahiptir. Beğendiğiniz gözlük kabı ürünlerini hızlı bir şekilde koruma altına almak için sizde WNT’nin benzersiz ürün çeşitliliği arasından tercihte bulunabilirsiniz. Sert ve yumuşak olmak üzere farklı formlarda üretilen gözlük kabı modellerinin özel olarak da üretilmesi mümkündür. WNT’nin benzersiz gözlük kabı kategorisi arasında yüzlerce satıcının binlerce ürün arasından tercihte bulunurken kişiselleştirilmiş hediye seçeneklerine de sahip olabilirsiniz. Her açıdan avantajlı olan gözlük kabı modelleri tasarımsal özelliklere de sahip olabilir. Günümüze birçok alternatife sahip olan modeller arasında metal, plastik, deri ve hasır gibi birçok farklı modelde bulunur. Vegan derinin dahi kullanılabildiği gözlük kabı çeşitleri ihtiyaçlarınıza göre şekillenir. Deri görünümlü, el yapımı ve tasarımsal özelliklere sahip olan gözlük kabı seçenekleri üzerinde farklı motifler ve desenler bulunabilir.