Menu
Sepet

Bel Çantası

BEL ÇANTASI MODELLERİ İLE HAFİFLEYİN

Yaşam konforunu arttıran modelleri ile günlük yaşamın ayrılmaz parçalarından olan bel çantası modelleri, aradığınız tüm modelleri ile WNT’de sizleri bekliyor. Zengin ürün gamı ve işlevsel seçenekleri sayesinde yüzlerce marka arasından tercihlerinizi yaparak siz de bütçenizi yormadan aradığınız modellere kolayca ulaşabilirsiniz. Yaşama değer katan seçenekleri ile kollarınızda hareket özgürlüğü oluşturan bel çantası modelleri, adından da anlaşılabileceği gibi bele takılan çantalardır. Kilit imkanı sayesinde tek bir hamle ile takılıp çıkarılabilen modeller oldukça işlevseldir.

Kemer ve Bel Çantası Bir Arada

Aksesuar sektörünün öncü markalarının sunduğu kemer ve bel çantasının ortak işlev gördüğü modelleri çok seveceksiniz. Kemer giriş bölümlerinden geçirilen kayışlar sayesinde cep telefonunuz ce cüzdan gibi kişisel eşyalarınızı koyabileceğiniz bel çantası modelleri oldukça işlevsel. Sağladığı ergonominin yanı sıra estetik açıdan da olumlu bir görünüme kavuşmanıza olanak sağlayan modeller, farklı renk ve desen seçeneklerine sahiptir. Kahverengi, mavi, siyah, krem renkli, karışık desenli ve çok daha fazla çeşitlere sahip olan bel çantası modellerinin kayış bölümü ayarlanabilir. Bu sayede her bedenden kadın ve erkeğin kullanımına sunulur. En zayıf kişiden büyük bedenlere kadar herkes için avantajlı olan bel çantası modelleri, dünyaca ünlü markalardan yerel üretim seçeneklerine kadar geniş bir yelpazede sunulur.

Hazneli ve Fermuarlı Bel Çantası Modelleri

Ön bölümüne kredi kartı veya kimlik kartı gibi araçlarını yerleştirebileceğiniz, iç bölümünde ise cüzdanınızı muhafaza edebileceğiniz hazneli bel çantası modelleri, kullanım kolaylığı sağlar. Zengin ürün çeşidi ile aksesuarlar ile zenginleştirilen bel çantası modellerine tek tıkla sahip olmak için siz de WNT’yi tercih edin. Kullanıcı dostu özellikleri ile yorulmadan günü geçirmenize olanak sağlayan online pazaryerimizde omuzlarınıza yük bindirmeden istediğiniz bel çantası modeline sahip olabilirsiniz. Gün içerisinde hareketli bir yaşam tarzını benimseyenler, küçük çocuğu olan anneler, gençler, erkekler, kısacası herkes tarafından tercih edilebilen bel çantası modelleri, aynı zamanda omuzdan çapraz bir şekilde asılabilir. Farklı kullanım imkanları ile sadece bir bel çantası değil, aynı zamanda da iyi bir aksesuar olan modelleri çok seveceksiniz. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.