Sepet

Aksesuarlar

AKSESUARLAR İLE KOMBİNLER BİR YILDIZ GİBİ PARLASIN

Şıklığı bir bütün olarak gören kadınlar, aksesuarlar sayesinde çok daha özgün konseptler oluşturabilirler. Atkı, kaşkol, eldiven, eşarp ve aksesuarları, fular, şal, kemer gibi aklınıza gelebilecek birçok farklı çeşit ürüne ulaşabileceğiniz dijital pazaryerimiz sayesinde ihtiyacınız olan moda aksesuarlara ulaşırsınız. Latince modo kelimesinden gelen moda, taşıdığı hemen şimdi anlamı ile alışveriş deneyimini bir üst düzeye taşırken zevkli seçimlerinizin temel yapısını oluşturacak! Giyim ile ilgili tercihlerinize göre etrafınızda referans verilecek bir isim olmak adına seçeceğiniz aksesuarlar, yükselen tercih trendlerinde öncü olmanıza olanak sağlar. Zihninizde canlandırdığınız benzersiz kombini hayata geçirmek için ihtiyacınız olan aksesuarlar, giysilerinizi mükemmel bir şekilde tamamlar. 

Aksesuarlar ile Daha Verimli Giysiler

Giysilerinizin daha dikkat çekici ve verimli hale gelmesine olanak sağlayan aksesuarlar, aynı zamanda çevresel faktörlerden de korunmanıza yardımcı olarak işlevselliği ile ön plana çıkar. Aksesuarlar sayesinde giysilerinizin çok daha kullanışlı olmasını sağlayabilirsiniz. Fular, eşarp, takı, mücevher, gözlük, eldiven, şapka gibi ihtiyaç duyabileceğiniz bu süsler, modanın etkisi ile geçirdiği değişikliklerden ilk sizin haberdar olmanızı sağlar. Giysi ile orantılı bir şekilde tercih edilmesi gereken aksesuarlar, kolay temizlenme özelliği sayesinde ön plana çıkar. Günün modasına uyumu ile beklentilerinizi tam olarak karşılayan aksesuarlar, aynı zamanda ekonomik değerleriniz ile de tam olarak örtüşür. Herkesin bütçesine uygun bir aksesuara ulaşabileceği WNT’de, kişinin ruh ve beden sağlığına uyumlu olan benzersiz aksesuar çeşitleri bir arada bulunur. 

Günün Her Anı için Çeşitli Aksesuarlar

Günlük kombinlerinizden gece davetlerinize kadar tüm zamanlar için tercih edebileceğiniz aksesuarlar, yer ve zaman kriterlerinde sınırları kaldırarak aradığınızı bulmanıza yardımcı olur. Kişiselleştirebileceğiniz aksesuarlar, benzersiz renk uyumları sayesinde de hayatınızın ayrılmaz bir parçası haline gelecek. Giysilerin fonksiyonel tamamlayıcısı olan aksesuarlar çorap, cüzdan, bez çanta, broş, bere, anahtarlık gibi aklınıza gelebilecek çok geniş bir kartelada sizlere sunuluyor. Tepeden tırnağa şıklık yakalamak isteyenlerin tercihi olan aksesuar modelleri, sizi bulunduğunuz ortamın yıldızı yapar. Dijital pazaryerimizin 7 gün 24 saat boyunca sunmuş olduğu alışveriş imkânı sayesinde acele etmeden, isteğinize tam olarak uyumlu olan ürünleri tercih edebilir ve kolaylıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.


..
149,52 TL Vergiler Hariç:135,93 TL
Ücretsiz Kargo
..
135,34 TL Vergiler Hariç:123,04 TL
Ücretsiz Kargo
..
149,52 TL Vergiler Hariç:135,93 TL
Ücretsiz Kargo