Menu
Sepet

Kemirgen

KEMİRGEN ÜRÜNLERİ İLE HAYVAN DOSTLARINIZI KORUYUN

Kemirgenlerin ihtiyacı olan kemirgen ürünleri tek tıkla Türkiye'nin her yerine WNT farkıyla kargo ediliyor. Kemirgen şampuanlarından mineral ve vitaminlere kadar aradığınız her şeye ulaşabileceğiniz WNT ile farklı markaların zengin kemirgen ürünleri çeşitlerine kolayca sahip olabilirsiniz. Deri bakım solüsyonundan yalama taşına, mineralli kemirme taşından kafes temizleyici dezenfektanlara kadar aradığınız her şeye tek tıkla ulaşabileceğiniz online pazaryerimizde ihtiyacınız olan kemirgen ürünleri bir tık uzağınızda! Yüzey leke ve koku giderici ihtiyaçlarınız için de doğru yanıtları bulacağınız WNT’de kemirgen ürünleri kapsamında gereksinim duyduğunuz yüzlerce çeşide hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bağırsak düzenleyici ürünlerden idrar lekesi giderici solüsyonlara kadar ihtiyacınız olan her şey WNT garantisinde sizlere sunuluyor.

Hayvan Dostlarınız Kemirgen Ürünleri ile Daha Rahat

Hızlı kargo, özel taksit fırsatları ve güvenli ödeme sistemi sayesinde ihtiyacınız olan kemirgen ürünleri avantajlı şartlarda, bütçenizi yormadan ihtiyaçlarınızı karşılamanıza olanak sağlıyor. Siz keyifli alışveriş yaparken sevimli hayvan dostlarınızın rahatlığını WNT’nin kusursuz ürünlerine bırakabilirsiniz. Kemirgenler için özel kum kullanarak hayvan dostunuz tuvaletini yaptıktan sonra kolay bir şekilde temizleyebileceğiniz zengin ürün çeşitliliğine sahip olan online pazaryerimizde kemirgen ürünleri ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacaksınız. Kemirgen ürünleri kategorimizde bulunan tuvaletler, sert plastikten üretildikleri için uzun yıllar boyunca ilk günkü formunda kullanılabilirler. Darbelere karşı oldukça korunaklı olan tuvaletlerin yanı sıra kemirgen oyuncaklarını tercih ederek de hayvan dostunuzun enerjisini üzerinden atmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Kemirgen Ürünlerinde Avantajlı Fiyatlar

Akıllı tasarım imkanları sayesinde kemirgen dostunuzun ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt bulabileceğiniz WNT’de kemirgen ürünleri kategorisinden istediklerinize avantajlı fiyatlarla ulaşacaksınız. Onlar için uygun yaşam alanları oluşturmak ve doğru bir şekilde beslemek son derece önemlidir. Doğru takviyeler, yemler ve mamalarla miniklerin yaşamlarının daha uzun ve sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Yaş ve kuru mamalar, tahıllı, meyveli, beyaz etli, kırmızı etli seçenekler evcil hayvanlarınızın gözdesi olacak. Kurutulmuş, granül ve  toz gibi farklı formatlarda satışa sunulan besinler ve daha fazlası WNT farkıyla Türkiye’nin neresinde olursanız olun kapınıza kadar ulaştırılabiliyor.

Tavşan Vitamini Rab-Hamsvit - Apex   Rabb&hamsvit : Hamster ve tavşanların vitamin yem katkısı olarak kullanılır.   Bileşimi: Vitamin A    : 5000000IU Vitamin D    : 80000IU Vitamin E    : 5000mg Vitamin C    : 9900mg ..
10,16 TL Vergiler Hariç:8,61 TL
Tavşan Toz Şampuan - Apex Super Powder   KULLANIMI :   Serpme kapaklı şişe içerisindeki şampuanı tavşanınızın  tüyleri arasına dökünüz.   Şampuanı masaj yaparak tüm vücuda yayınız.   Biraz bekledikten sonra fırça veya tarak yardımıyla tarayarak tozun fazlasını alını..
19,65 TL Vergiler Hariç:16,65 TL
Kemirgen Yalama Taşı
-10 %
Vitakraft menu vital premium ginepig yemi 1000 gr Zengin ve türüne uygun içeriği ile sağlıklı bir beslenme sağlar. Vücut savunmasını güçlendirecek olan vitamin ve mineraller içerir. Eksiklik semptomlarını önlemek ve sağlıklı olmayı desteklemek içi..
29,00 TL 26,00 TL Vergiler Hariç:24,07 TL
Hamster Vitamini Rabb-Hamsvit - Apex   Rabb&hamsvit : Hamster ve tavşanların vitamin yem katkısı olarak kullanılır.   Bileşimi: Vitamin A    : 5000000IU Vitamin D    : 80000IU Vitamin E    : 5000mg Vitamin C    : 9900m..
10,16 TL Vergiler Hariç:8,61 TL
Hamster Toz Şampuan - Apex Super Powder   KULLANIMI :   Serpme kapaklı şişe içerisindeki şampuanı hamsterınızın  tüyleri arasına dökünüz.   Şampuanı masaj yaparak tüm vücuda yayınız.   Biraz bekledikten sonra fırça veya tarak yardımıyla tarayarak tozun fazlasını alı..
19,65 TL Vergiler Hariç:16,65 TL
Fare Vitamini Rabb-Hamsvit - Apex   Rabb&hamsvit : Fare, hamster ve tavşanların vitamin yem katkısı olarak kullanılır.   Bileşimi: Vitamin A    : 5000000IU Vitamin D    : 80000IU Vitamin E    : 5000mg Vitamin C    ..
10,16 TL Vergiler Hariç:8,61 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

© 2021 WNT Dış Ticaret ve Pazarlama A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.