Sepet

El, Ayak, Tırnak Bakımı

EL, AYAK, TIRNAK BAKIMI İLE TEPEDEN TIRNAĞA NİTELİKLİ BAKIM

Vücut bakımınızı tepeden tırnağa tamamlamak için tercih edebileceğiniz el, ayak, tırnak bakımı ürünleri sayesinde evinizin konforunda profesyonel bakım hizmeti alacaksınız. Manikür ve pedikür araçlarından bakım cihazlarına, koruyucu ürünlerden nasır ve mantar ürünlerine kadar çok geniş bir yelpazede satışa sunulan el, ayak, tırnak bakımı ürünleri, cazip fiyatlarla sizlerle buluşuyor. Ayak kokusunu önlemek için ihtiyaç duyduğunuz tüm bakım ürünlerine de tek merkezden ulaşabileceğiniz WNT’de özellikle kadınların öncelik verdiği el ve ayak bakımı konusunda ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünler tek tıkla kapınıza kadar geliyor. Kendinizi tam anlamıyla iyi hissetmek için tercih edeceğiniz el, ayak, tırnak bakımı ürünleri, kuaförde zaman harcamadan, pratik bir şekilde bakımınızı tamamlamanıza yardımcı olur. 

El, Ayak, Tırnak Bakımı Ürünleri ile İyi Hissedin

Tırnak diplerinde bulunan ölü derilerden kolaylıkla kurtulmak, tırnakların sararmasını engelleyen bakım ürünlerine sahip olmak; el, ayak, tırnak bakımını eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek, yoğun nemlendiricilere sahip olmak için siz de WNT’yi tercih edin. Tırnak bakımının tamamlayıcı unsurları arasında bulunan ojelerin de bin bir çeşidine ulaşabileceğiniz dijital pazaryerimizde gün boyunca havasız ve kapalı ortamlara maruz kalan ayaklarınızın nefes almasını ve daha sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayak maskesi, tırnak makası, ayak bakım aksesuarı, manikür pedikür seti, el ve ayak törpüsü, ayak kremi gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bakım ürünlerine kolaylıkla ulaşabileceğiniz WNT’de aynı zamanda ayak kremi, nasır ve siğil bakımı için gereksinim duyduğunuz her şeyi kolaylıkla satın alabilirsiniz. 

Kişisel Bakımın Olmazsa Olmazları Bir Arada

Kişisel bakımın olmazsa olmazı arasında bulunan el kremi çeşitleri, kadın ve erkeklere özel birbirinden farklı esanslarla WNT’de sizleri bekliyor. Dünyaca ünlü markaların en nitelikli el, ayak, tırnak bakımı ürünlerine sahip olabileceğiniz WNT’de ponzadan tabanlığa, ayak koku giderici spreyden tırnak spreyine kadar gereksinim duyabileceğiniz tüm el, ayak, tırnak bakımı ürünleri sizlerle buluşuyor. Banyoda ayaklarınızı rahatlıkla temizleyebileceğiniz ayak yıkama terliği, ayaklarınızın ölü derilerden arınmasını sağlayan ayak maskesi, ölü deri çatlaklar için soyulabilen el ve ayak peeling ürünleri WNT’de alıcıları ile buluşuyor. 


..
194,99 TL Vergiler Hariç:162,49 TL
Ücretsiz Kargo
..
185,99 TL Vergiler Hariç:154,99 TL
Ücretsiz Kargo
..
200,99 TL Vergiler Hariç:167,49 TL
Ücretsiz Kargo
..
164,99 TL Vergiler Hariç:137,49 TL
Ücretsiz Kargo
..
164,99 TL Vergiler Hariç:137,49 TL
Ücretsiz Kargo