Menu
Sepet

Oje & Aseton

OJE & ASETON ÜRÜNLERİ İLE GÜZELLİK ELİNİZDE

Bakımlı ellere sahip olmak isteyenler güzelliklerini oje seçenekleri ile taçlandırıyor. Birbirinden ayrılmaz iki parça olan oje ve aseton ürünleri ile güzelliği elinize taşıyan WNT, ihtiyacınız olan tüm oje ve aseton çeşitlerini bir arada bulunduruyor. Ellerinin çok daha estetik ve zarif durmasını isteyen kadınlar pudra tonlarından kırmızı seçeneklerine kadar birçok farklı renkteki ojeyi ve bunu çıkartmak için de aseton seçeneklerini tercih ediyor. Suluboya tekniği ile yapabileceğiniz, nokta işaretleri ile zenginleştirebilirsiniz, mat siyah ve parlak siyah kombinasyonu yapabileceğiniz, kalp desenli tırnaklara sahip olabileceğiniz ve daha fazla hayal gücü ürününüzü güçlendirebilirsiniz oje ve aseton seçenekleri ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaksınız.

Her Tırnak için Bir Seçenek Var

Oval tırnaklar, küt tırnaklar, badem şeklindeki tırnaklar fark etmeksizin her türlü tırnak yapısına en uygun şekilde uyum sağlayacak oje ve aseton seçeneklerini ağzını sıkıca kapatarak muhafaza ettiğinizde uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Aradığınız her türlü oje ve aseton seçeneğine WNT farkı ile sahip olmak içinse tek yapmanız gereken beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyip alışverişi tamamlamanız olacak. Güneş altında bırakmamanız gereken oje ve aseton seçeneklerini serin ve kuytu yerlerde saklayarak işlevselliğinin uzun süre daha sürdürülmesini olanak sağlayabilirsiniz. Oje kapağında biriken ojelerinizi aseton ile temizleyerek kendiniz için hem ideal hem de hijyenik el makyajı ürünlerine sahip olabilirsiniz.Kombinlerinizin tamamlayıcı ürünleri ile gün boyunca öz güveniniz yüksek bir şekilde zaman geçirebilirsiniz.

Ojelerde Çeşitli Renk Seçenekleri

Turuncu,fuşya, mavi, metalik renkler, toprak renkleri, altın rengi gibi birbirinden farklı renklere seçeneğe sahip olan oje ve aseton seçenekleri sayesinde sizde ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacaksınız. Günlük kullanımdan özel davetlere kadar günün her anı için tercih edebileceğiniz birbirinden farklı seçeneklerin bulunduğu WNT ile istediğiniz oje ve aseton seçeneğine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tırnaklarınızı olduğundan daha uzun gösterecek farklı tonlardan ki ojeleri çıkarmaya yarayan aseton seçenekleri sayesinde ellerinizin istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Standart ürünlerin yanı sıra mat seçeneklere de sahip olarak dört mevsime en uygun  renklerine sahip olabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.