Menu
Sepet

Oto Koltuğu & Ana Kucağı

OTO KOLTUĞU & ANA KUCAĞI MODELLERİ İLE YOLCULUKLAR DAHA GÜVENLİ

Miniklerin güvenli bir yolculuk yapabilmesi için ihtiyacı olan en önemli donatılardan arasında oto koltuğu ve ana kucağı seçenekleri bulunur. Miniklerin gelişimlerine uygun olarak, kademeli şekilde üretilen seçenekler doğumdan itibaren kullanılabilir. Farklı gruplara ayrılan oto koltuğu ve ana kucağı seçenekleri arasından bebeğiniz için en uygun olan modellere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sürüş esnasında aklınız bebeğinizde kalmasın istiyorsanız siz de WNT’nin zengin ürün grubu içerisinden istediğiniz oto koltuğu ve ana kucağı modeline kolayca ulaşabilirsiniz. Her birinin üretimden önce çarpışma testlerine tabi tutulduğu oto koltuğu ve ana kucağı seçenekleri ile miniklerin güvenliğini garanti altına alabilirsiniz. Birleşmiş Milletler tarafından belirlenenEC R 44-04 standartlarına uygun olması gereken ürünlere rekabetçi fiyatlarla WNT ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz.

Bebekler için Özel Standartlar

15 aydan daha küçük olan bebekler için i-Size standartlarında üretilen oto koltuğu ve ana kucağı seçenekleri, otomobillere entegre edilerek sabitlenir. Yolculuklarda miniklerin güvenli ve konforlu kalması için gerekli olan bu ürünler farklı gruplara ayrılır. Grup 0+,Grup 0/1+,Grup 1,Grup 2/3 ve Grup 123 gibi farklı gruplara ayrılan oto koltuğu ve ana kucağı seçiminde bebeğinizin boyuna ve kilosuna göre tercihlerde bulunmalısınız. Yenidoğanlar için 0+ gruptaki oto koltuğu ve ana kucağı modelleri tercih edilmelidir. Bu ürünler 13 kiloya kadar olan bebeklerin güvenle taşınmasına olanak sağlar 0+ grubundaki bebek boy kriteri ise 45-75 cm’dir. 4 yaşına kadar kullanılabilen 0/1+ grubunda ise 45-105 cm uzunluğunda olan çocuklar taşınabiliyor. 18 kilodan daha düşük kiloda olan çocuklar için ideal olan bu grup, miniklerin güvenli bir yolculuk etmesine olanak tanıyor.

İleri Yaş Gruplarına Uygun Oto Koltuğu ve Ana Kucağı Modelleri

Öne veya arkaya bakan modellerin bir arada bulunduğu Grup 1 de 15 aylık bebeklerden 4 yaşındaki çocuklara kadar kullanılabilir 9-18 kilo arasındaki bebekler için uygun olan oto koltuğu ve ana kucağı seçenekleri arasında zamanla kademesi değiştirilebilen ve hepsi bir arada modeller de bulunur. Yükseltici özelliğe sahip ve 36 kiloya kadar olan bebeklerin taşınmasına olanak sağlayan Grup 2/3 oto koltuğu ve ana kucağı modellerinde minikleri sabitlemek için emniyet kemeri kullanırsınız. Oto koltuğu ve ana kucağı seçeneğini bir kez satın alıp uzun yıllar kullanmak isteyenlerse Grup 123 seçeneklerini tercih edebilir.

© 2021 WNT Dış Ticaret ve Pazarlama A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.