Sepet

Parfüm ve Deodorant

PARFÜM VE DEODORANT SEÇENEKLERİ İLE TERLEME İLE BARIŞIN 

Kişisel bakımın görünmez kahramanları arasında bulunan parfüm ve deodorant seçenekleri, kişiye özel bir koku oluşmasına yardımcı olur. Parfüm ve deodorant kullanan insanlar daha öz güvenli olurlar. Aynı zamanda bu kişiler, çevrelerinde daha fazla dikkat çekerler. Koku hafızasının güçlenmesine yardımcı olan parfüm ve deodorant seçenekleri, karşınızdaki kişide anıları canlandırıcı bir etkiye sahiptir. Sevdiğiniz kişileri düşünmenizde etkili olan bu kişisel bakım ürünleri, aynı zamanda ruh halinizi de değiştirir. İçeriğinde bulunan esanslara göre komik, ciddi, neşeli ve eğlenceli gibi farklı ruh hallerine kavuşmanıza yardımcı olan parfüm ve deodorant seçenekleri, doğru yerlere sıkıldığında, kalıcılığını arttırır.

Parfüm ve Deodorant Çeşitleriyle Ter Kokusuyla Savaşın

Ter kokusuyla savaşmanıza yardımcı olan deodorant, vücudun terlemesine izin verirken vücutta kötü koku oluşumuna sebep olan bakterilerin nötralize edilmesine destek olur. İstenmeyen ter kokusunu maskeleme için de tercih edebileceğiniz deodorant, çevresel koşullar, kıyafetler, duygusal stres, fiziksel aktivite, beslenme tarzı ve vücut kimyası gibi sebeplerle ortaya çıkan terlemenin olumsuz etkilerinden korunmanıza yardımcı olur. Kişisel bakımını benzersiz bir kokuyla tamamlamak isteyenlerin tercihi olan bu ürünler, hem kendinize olan saygınızı artırır hem de toplum içerisinde olumlu bir intiba bırakmanıza destek olur. 

Terlemeyi Değil, Ter Kokusunu Durdurun

Parfüm ve deodorant seçenekleri birbirinden farklı özelliklere sahip olabilir. Bu ürünlerin arasında paraben, alkol ve alüminyum içermeyen alternatifler de bulunur. Cilt ile dost olan bazı parfüm ve deodorantlar ise ağır kimyasallar içermedikleri için günlük olarak kullanılabilir. Terlemeyi engellemeyen ancak ter kokusuna sebep olan bakterilerin nötralize edilmesine destek olan bu ürünler, vücudun metabolik aktivitesine engel olmadığı için de avantajıdır. Ter kokusuna karşı efektif ve uzun süreli koruma sağlamak istiyorsanız siz de parfüm ve deodorant çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz deodorant çeşitleri esanslı veya kokusuz olabilir. Parfümler ise genellikle vanilya, yağmur, deniz, gül ve lavanta gibi farklı esanslara sahiptir. Kokunuz ile çevrenizde ayırt edici olmak için tercih edebileceğiniz parfüm ve deodorant çeşitleri, kendi kokunuzu baştan yaratmanıza yardımcı olur. Farklı aromalara sahip olan bu ürünler, kokunuz ile çevrenizde imzanızı bırakmanıza destek olur. 


..
890,00 TL Vergiler Hariç:741,67 TL
Ücretsiz Kargo
..
1.900,00 TL Vergiler Hariç:1.583,33 TL
Ücretsiz Kargo
..
214,99 TL Vergiler Hariç:179,16 TL
Ücretsiz Kargo