Menu
Sepet

Pırlanta Takılar

PIRLANTA TAKILAR İLE DEĞERLİ HİSSEDİN

Özellikle kadınların severek kullandığı pırlanta takılar diğer değerli taşlar ile bütünleştiğinde bambaşka bir görünüme sahip olur. Görsel açıdan oldukça elverişli bir görünüme sahip olan pırlanta takılar farklı özellikleri ile geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Özellikle evlilik tekliflerinde tercih edilen tektaş yüzükler, pırlantadan oluşur. Bunun haricinde kolye, küpe, bileklik ve set gibi aksesuarlarda da pırlanta takılar ön plana çıkabilir. Milyon yılı aşkın bir oluşum sürecinden geçen pırlanta takılar, esasında karbon atomlarının baskılanması sonucunda meydana gelen bir materyaldir. İşlenmemiş hali elmas olarak adlandırılan bu ürünler farklı saflık derecelerine sahiptir. Berraklık derecesine göre çeşitli sınıflara sahip olan pırlanta takılar ağırlık birimi olarak karatla ölçülür. Diğer takı ürünlerine göre yüksek fiyatta olması sebebiyle daha çok evlilik yüzüklerinde tercih edilen aksesuarlar, değerli taşlardan oluştukları için oldukça özel ürünlerdir.

Üzerinizden Çıkarmak İstemeyeceğiniz Pırlanta Takılar

Genellikle hediye amaçlı olarak tercih edilen pırlanta takılar broş, kol düğmesi,piercing gibi ve zengin kullanım alanlarına sahiptir. Bir kez satın alındığında ömür boyu kullanılan pırlanta takılar nesilden nesile bir miras olarak da aktarılabilir. Kişinin üzerinden çıkarmak istemeyeceği kadar değerli ve gösterişli bir materyal olan pırlanta takılar, manevi anlamı sayesinde de en çok tercih edilen değerli taşlar kategorisi arasındadır. Kolye, küpe ve bileklikten oluşan set halindeki seçeneklerden tercihte bulunabileceğiniz gibi tek tek de satın alabileceğiniz pırlanta takılar doğru tercihlerde bulunarak ömür boyu üzerinizde gururla taşıyabileceğiniz benzersiz seçeneklere sahiptir. Tektaş ve beştaş başta olmak üzere birçok farklı aksesuar ürününde değerlendirebileceğiniz pırlanta takılar farklı tarzlara hitap eden benzersiz seçeneklere sahiptir.

Değerli Taşların Öncüsü Pırlanta Takılar

Farklı kesim ve ağırlığa sahip olabilen pırlanta takılar,  değerli taşlar arasında en çok tercih edilen materyaller arasındadır. Büyüleyici bir güzelliğe sahip olan pırlantanın modası yüzyıllardan bu yana hiç geçmedi. Külah, kemer ve taç olmak üzere üç bölümden oluşan pırlanta, çeşitli özelliklere bağlı olarak fiyat değişkenliğine sahiptir. WNT’de farklı karat, berraklık, renk ve kesimlerdeki pırlanta takılara ulaşarak kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken çeşitli satıcıların nitelikli takıları arasında karşılaştırma yaparak sizin için en doğru seçeneğe ulaşmak olacak. 

© 2021 WNT Dış Ticaret ve Pazarlama A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.