Sepet

Deterjan & Temizlik

DETERJAN & TEMİZLİK UZMANI İLE KOLAY ALIŞVERİŞ

İhtiyacınız olan deterjan ve temizlik ürünlerine hızlı bir şekilde sahip olmak için sizde WNT’ yi tercih edebilirsiniz. Ferah bir ortama sahip olmak, hijyenik ve sağlıklı bir alan oluşturmak için gereksinim duyduğunuz deterjan ve temizlik ürünleri hızlı ve pratik bir şekilde temizlik işlemlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olur. Çeşitli makineler ve farklı kullanım alanlarında değerlendirilebilen deterjan ve temizlik ürünleri, giysilerden çatallara, tabaklardan mutfak araçlarına kadar birçok farklı ürünün detaylı bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Özel formülleri sayesinde her birinin farklı bir özelliği bulunan deterjan ve temizlik ürünleri, çeşitleri ile beklentilerinizi doğru bir şekilde karşılıyor.

Yaşam Alanları Çok Daha Ferah

İç ve dış mekanları temizliğin ferahlığı ile buluşturmak istiyorsanız deterjan ve temizlik çözümlerinden faydalanabilirsiniz. Deterjan ve temizlik ürünleri sayesinde bulaşıkların ve çamaşırların çok daha verimli bir şekilde temizlenmesine olanak sağlamak mümkündür. Deterjan ve temizlik ürünleri, bebek giysilerinden ayakkabılara kadar günlük yaşamda kullandığınız birçok aracın doğru bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Parfümlü ve parfümsüz gibi farklı formlara sahip olan deterjan ve temizlik ürünleri arasında organik bileşenlere sahip olan seçenekler de bulunuyor. Bu sayede hassas bünyeye sahip olan kişilerin bulunduğu ortamları doğru bir şekilde temizleyebilirsiniz. Amonyak, klor, SLS ve parfüm gibi maddelerin içerisinde bulunmadığı deterjan ve temizlik ürünleri, istediğiniz yeni ev ve iş yerlerini elde etmenize olanak sağlıyor.

Lekeleri Kolayca Çıkarın

Lekelerin kolayca çıkarılmasına olanak sağlayan, tozların uzun süre alana uğramamasına yardımcı olan deterjan ve temizlik ürünleri ile siz de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Farklı markaların özel bileşenli deterjan ve temizlik ürünlerine sahip olarak temizlikte etkin sonuçlar elde edebilirsiniz. Bir kez satın aldığınızda uzun süre kullanabileceğiniz ekonomik boy deterjan ve temizlik malzemeleri, günlük yaşamda en büyük yardımcınız olacaktır. Sadece ev ve iş yerleri için değil, aynı zamanda endüstriyel kullanım için de tercih edebileceğiniz deterjan ve temizlik kategorimizde aradıklarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Ürün çeşitliliği ve fiyat avantajıyla deterjan ve temizlik ihtiyaçlarınızı kolayca giderebileceğiniz online pazaryerimizde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. 

..
178,99 TL Vergiler Hariç:149,16 TL
Ücretsiz Kargo
..
220,00 TL Vergiler Hariç:183,33 TL
Ücretsiz Kargo
..
412,00 TL Vergiler Hariç:343,33 TL
Ücretsiz Kargo
..
220,00 TL Vergiler Hariç:183,33 TL
Ücretsiz Kargo
..
299,00 TL Vergiler Hariç:249,17 TL
Ücretsiz Kargo