Sepet

İçecek

İÇECEK ÇEŞİTLERİ GÜNÜN HER ANI LEZZETLERE EŞLİK EDECEK

Hayatın her alanında olmazsa olmazlarımız arasında bulunan içecek çeşitleri için WNT’yi tercih edin. Su, gazlı içecek, gazsız içecek, soğuk çay ve kahve gibi birbirinden farklı içecek seçenekleri arasından tercihinizi hemen yapabilirsiniz. Yaşama değer kata çözümleri ile istediğiniz içecek ürünlerini tek tıkla kapınıza kadar getiren WNT ile farkı yaşayın. İhtiyaçlarınıza en uygun çözümlerin sunulduğu online mağazamızda istediğiniz içecek ürünlerine ister tek tek, isterseniz de toplu bir şekilde ulaşın.

Siz Taşımayın, Biz Size Hızlıca Getiririz

İstediğiniz içecek ürünleri çeşitlerini kapınıza kadar getiren WNT ile ihtiyaçlarınıza zaman ve efor kaybetmeden sahip olabilirsiniz. Özel davetleriniz için gereken toplu alımlarda, evinizden çıkmak istemediğiniz anlarda, iş yerinize, kısacası siz nereye isterseniz oraya istediğiniz içecek sunuşunu gerçekleştiriyoruz. Litrelik veya kutu halinde tercih edebileceğiniz ürünlere toptan fiyatına perakende olarak ulaşmanın ayrıcalığını yaşayın. Benzersiz ürün seçeneği ile kuru kahvelerden sütlü kahve seçeneklerine, meşrubatlardan meyve sularına kadar aradığınız her şeye kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Beklentilerinizin tam karşılığı olan WNT ile içecek seçeneklerine avantajlı fiyatlarla sahip olacaksınız. Belirttiğiniz adrese, kapıya kadar teslim edilen içecek seçenekleriyle ihtiyaçlarınızı tam olarak giderebilirsiniz.

Ekonomik ve Avantajlı İçecek Ürünleri

Dünyaca ünlü markaların içecek ürünleri çeşitlerinden el yapımı yöresel ürünlere kadar istediğiniz her şeye ulaşabileceğiniz WNT ile aradıklarınıza uygun fiyatlarla ulaşmanın avantajlarını yaşayacaksınız. Beklentilerinize en uygun seçenekler ile yaşamınızı kolaylaştıran WNT’den günün her anında sipariş verebilirsiniz. Sunduğu ödeme kolaylığı ile ihtiyaçlarınızı en üst düzeyden karşılayan online pazaryerimizde, farklı satıcıların içecek çeşitleri arasından tercihte bulunarak hızlı bir şekilde, tek panel üzerinden alım yapabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartı veya banka kartıyla yapabilir, bu sayede nakit ödeme zorunluluğu bulunmadan tek bir içecek ürününü bile kartla ödeyebilirsiniz. Gereksinim duyduğunuz tüm içeceklere toptan veya perakende olarak ulaşabileceğiniz WNT ile farklı satıcılardan tek sepet üzerinden alım yapmanız mümkündür. İçecek denince akla ilk gelen merkezlerden olan WNT ile siz de aradıklarınıza hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

..
684,00 TL Vergiler Hariç:677,23 TL
Ücretsiz Kargo
..
155,99 TL Vergiler Hariç:141,81 TL
Ücretsiz Kargo
..
192,99 TL Vergiler Hariç:175,45 TL
Ücretsiz Kargo