Sepet

Gümüş Takılar

GÜMÜŞ TAKILAR İLE BEYAZIN ASALETİNİ ÜZERİNDE TAŞI

Altın takılar ile karşılaştırıldığında daha uygun fiyatlı olan gümüş takılar, estetik görünümleri ve yatırım değeri açısından oldukça avantajlıdır. Küpe, set, takım, bileklik, yüzük, bilezik, gümüş aksesuar ve kolye gibi birbirinden farklı alternatiflere sahip olan gümüş takılar, görsellik açısından oldukça avantajlı sonuçlar doğurur. Güzel görünümü sayesinde en sevilen takı çeşitleri arasında bulunan gümüş takılar, zamansız özelliğe sahiptir. Çok yönlü olarak tasarlanabilen gümüş takılar, kendini özel kılan detayları ile beklentilerinizi tam olarak karşılar.

Daha Güçlü ve Uzun Ömürlü Gümüş Takılar

Saf gümüş ile diğer materyallerin bir arada kullanılması ile oluşturulan gümüş takılar, bu sayede çevresel faktörlere karşı daha güçlü bir hale gelir. Günlük kullanıma uygun olan gümüş takılar, 925 damgası ile satışa sunulur. Bu damga genellikle takıların klips veya kanca bölgelerinde yer alır. 

Bir ürünün gümüş olup olmadığını anlamak için kararmasına bakabilirsiniz. Ten ile temas eden gümüşler zaman içerisinde kararır. Manyetik olmayan gümüşler, değerli ve yarı değerli taşlarla bütünleştirilebilir. İp, zincir, kumaş, deri gibi farklı detaylara sahip olan gümüş takılar insan sağlığı açısından da faydalıdır. 1900’lü yıllarda yapılan araştırmalarda gümüşlerin virüsleri yok ettiği belirlenmiştir. Kişinin radyasyona karşı korunmasına da olanak sağlayan gümüş, enfeksiyonların gerilemesinde önemli bir yardımcıdır. Alerjik reaksiyonlar yapmayan bu takıların ruhsal sağlığı da olumlu yönde etkilediği bilinir. Antibakteriyel özelliğe sahip olan gümüş, insanların kemik gelişimi için de faydalıdır.

İstediğiniz Tüm Takılarda Gümüş Etkisi 

Alyans, küpe, yüzük ve kolye gibi çeşitli takılarda kullanılan gümüş, takı severlerin en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. Beyaz ağırlıklı takıları tercih etmek isteyenlerin seçimi olan gümüş, birbirinden farklı konseptlerde sizleri bekliyor. Her tarza hitap eden zengin takı seçenekleri arasından tercihinizi yaparak alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Hızmadan piercinge, halhaldan saç tokasına kadar çok çeşitli alanlarda değerlendirilebilen gümüş takılar, estetik görünümünün yanı sıra bir yatırım olarak da düşünülebilir. Çünkü; gümüş takılar ileride bozdurulabilir. Bu sayede artık kullanmak istemediğiniz gümüş takıları bozdurarak yerine yenilerini kolaylıkla satın alabilirsiniz.


..
244,08 TL Vergiler Hariç:203,40 TL
Ücretsiz Kargo