Menu
Sepet

Temel Gıda

SÜPERMARKET ÜRÜNLERİNDE İHTİYAÇLARINIZIN TAM KARŞILIĞI

Aktar ürünleri, kahvaltılık ürünler, kuru gıda ürünleri, gurme ve organik ürünler gibi ihtiyacınız olan süpermarket ürünlerinde bol çeşit ve uygun fiyat WNT’de sizleri bekliyor. Tüm marketlerde bulunan süpermarket ürünlerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz WNT ile birçok avantaja sahip olacaksınız. Markete girdiğinizde aradığınız bir ürünü bulamadığınızda elinizdeki poşetlerle farklı bir market arayışına girersiniz. Bir markette belirli bir ürünün fiyatı uygunken diğer markette de ihtiyacınız olan diğer bir ürünün fiyatı uygun olabilir. Marketler arasında fiyat karşılaştırması yapsanız bile her birine girmek için zaman ve efor sarf etmek istemez, tercih ettiğiniz bir süpermarketten ihtiyaçlarınızı alırsınız.

Yüzlerce Süpermarket Tek Tık Ucunda

WNT’ninsüpermarket kategorisinden tercih edeceğiniz ihtiyaç alışverişlerinizde farklı marketlerden en uygun ürünlü fiyatları tek tek seçebilirsiniz. Bu sayede tüm süpermarket ihtiyaçlarınıza en uygun fiyatlarla ulaşmış olursunuz. Fiyat avantajının yanı sıra son kullanma tarihi geçmiş ürünlere de WNT’de yer yok! Marketlerde fark etmeden tarihi geçmiş ürün satın alabilirsiniz. Aracınız ile yaptığınız süpermarket yolculuklarında geri dönüp son kullanma tarihi geçmiş ürünü iade etmek istemeyebilirsiniz. WNT’ninsüpermarket ürünlerinde satışa sunulan tüm ürünlerin son kullanma tarihlerinin kontrolleri yapılır. Bu sayede size de konforlu bir süpermarket alışveriş deneyimini yaşamak kalır.

Poşet Taşımak Zorunda Değilsiniz

Marketlerde yapacağınız alışverişlerde hem zaman hem de efor kaybedersiniz. Özellikle yüklü olarak yapacağınız süpermarket alışverişleri günün önemli bir bölümünü harcamanıza neden olabilir. WNT’de ise günün her saatinde tek tıkla süpermarket ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Her açıdan avantajlı olan WNT’ninsüpermarket kategorisinden tercih edeceğiniz ürünler kapınıza kadar kargo edilir. Bu sayede zamanınız da enerjiniz de size kalır. Bütçenizden de büyük ölçüde tasarruf etmenize olanak sağlayan WNT ile market harcamalarınız büyük ölçüde azalır. Tek bir ürün için bile süpermarkete girdiğinizde diğer market ürünlerinden tercih ederek bütçenizi her defasında aşmak durumunda kalırsınız. Şok indirimlerin değil, yılın 365 günü indirimlerin olduğun WNT ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılarsınız. Siz de süpermarket ürünlerine en avantajlı fiyatlarla ulaşmak için bizi tercih edin. 

YENİGÜN KEÇİBOYNUZU HARNUP PEKMEZ 800 GR ..
19,90 TL 16,90 TL Vergiler Hariç:15,65 TL
Yüzyılların gelenekselleşmiş Türk lokumları, yoğun el emeği ve bol çeşidiyle yine Yenigün kalitesiyle... ..
29,90 TL 19,90 TL Vergiler Hariç:18,43 TL
TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİNİN DOĞAL NAR EKŞİSİ 350 GR  ..
24,90 TL 22,90 TL Vergiler Hariç:21,20 TL
Tarım Kredi Karadeniz Çay 1000 grTarım Kredi Karadeniz Çay 1000 Gr, yerel bir lezzeti; Karadeniz çaylarının özel harmanını sizlere sunuyor. Karadeniz'in en bereketli çay tarlalarından toplanan çay filizlerini özenle harmanlayan bu çay, hamur işleri ve tatlılarının yanına çok yakışır. Tarım Kredi Kar..
49,90 TL 39,90 TL Vergiler Hariç:36,94 TL
TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ FİLİZ ÇAY ÜRÜNÜ 1000 GR'DIR.  ..
40,00 TL 37,90 TL Vergiler Hariç:35,09 TL
TARIM KREDİ KOOPERATİFİ BİBERİYE TURŞUSU 650 GR ..
19,90 TL 15,90 TL Vergiler Hariç:14,72 TL
TARIM KREDİ KOOPERATİFİ ACI BİBER TURŞUSU 650 GR  ..
14,90 TL 12,90 TL Vergiler Hariç:11,94 TL
KARGO
BEDAVA
SİİRT PERVARİ KARAKOVAN PETEK BAL KG
SİİRT PERVARİ KARAKOVAN PETEK BAL 1 KG ..
149,90 TL 129,90 TL Vergiler Hariç:120,28 TL