Menu
Sepet

Yatırımlık Altın & Gümüş

YATIRIMLIK ALTIN & GÜMÜŞ SEÇENEKLERİNE GÜVENLE ULAŞIN

Yatırımcıların güvenli limanı olarak bilinen yatırımlık altın ve gümüş seçenekleri WNT ile tek tık uzağınızda sizleri bekliyor. Bugüne kadar alıcısına kazandıran yatırımlık altın ve gümüş seçenekleri piyasa değerine bağlı olarak orta veya uzun vadede getiri elde etmenize yardımcı oluyor. 14 ayar, 22 ayar ve 24 ayar olarak tercih edebileceğiniz yatırımlık altın ve gümüş seçenekleri ile bütçenize uygun olan gramajlarda alım yapabilirsiniz. Özellikle uzun vadeli yatırımlarınız için oldukça avantajlı olan yatırımlık altın ve gümüş seçeneklerinde işçilik değeri olmadığı için alım satıp arasında önemli bir farklılık bulunmaz. Bu sayede adım yaptığınız fiyat üzerinden endekslerdeki değişimlere bağlı olarak gelir elde etmeniz mümkündür. Güncel olaylar, yatırımlık altın ve gümüş fiyatları üzerinde belirleyicidir. Hem yatırım için hem de özel günlerde sevdiklerinize hediye etmek için değerlendirebileceğiniz yatırımlık altın ve gümüş seçenekleri farklı ağırlıkları sayesinde bütçenize uygun bir şekilde alım yapmanıza yardımcı olur.

Gram ve Külçe Yatırımlık Altın ve Gümüş

Külçe veya gram olarak satın alabileceğiniz yatırımlık altın ve gümüş seçenekleri, sertifikalı özellikleri ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz WNT’de sizleri bekliyor. Yeni veya eski tarihli olarak tercih ederek fiyat bakımından avantajlı olarak da sahip olabileceğiniz yatırımlık altın ve gümüş seçenekleri bu madenlerin değer kazanması ile birlikte satım ücretinin de artmasını sağlar. Ev hanımlarından iş insanlarına kadar herkes için güvenli bir yatırım olarak görülen yatırımlık altın ve gümüş seçenekleri, piyasadaki değişkenliklere bağlı olarak rekabetçi fiyatlarla sizler için sunuluyor. Sünnet düğünlerinde, özel organizasyonlarda, nikahlarda veya altın günü gibi çeşitli etkinliklerde tercih edebileceğiniz yatırımlık altın ve gümüş seçenekleri geçerliliğini daima koruyan materyaller ile geleceğinizi güvence altına almanıza yardımcı oluyor.

Yatırımlık Altın ve Gümüş Alımı

Altın ve gümüş fiyatları düşükken satın alım yaparak bu materyallerin fiyatı yükseldiğinde satışını gerçekleştirip yatırımlık altın ve gümüş seçeneklerinden kâr elde etmeniz mümkündür. Gümüşler altına oranla daha uygun fiyatlı olarak satışa sunulur. Bu nedenle eğer ilk kez bir yatırım için materyal arayışı içerisindeyseniz tercihinizi gümüşten yana kullanabilirsiniz. Farklı ayarlarda satışa sunulan yatırımlık altın ve gümüş seçeneklerine kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yaparak sahip olarak da ekstra avantajlara sahip olabilirsiniz.

© 2021 WNT Dış Ticaret ve Pazarlama A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.