Menu
Sepet

Yürüteç & Yürüme Yardımcıları

YÜRÜTEÇ & YÜRÜME YARDIMCILARI İLE YÜRÜMEYE İLK ADIM

Emekleme evresinden yürüme evresine geçen minikler için son derece avantajlı olan yürüteç ve yürüme yardımcıları, çocukların aynı zamanda bacak kaslarını geliştirmelerine de olanak sağlar. Kız ve erkek çocuklarına özel olarak üretilen yürüteç ve yürüme yardımcıları, güvenlik önlemleri ve işlevsellikleri ile ailelerin öncelikli tercihleri arasındadır. Miniklerin ilk adımlarını atmaya yardımcı bir hazırlık evresi olarak yürüteç ve yürüme yardımcıları üzerinde, bebeklerin dikkatini çeken oyuncaklar bulunur. Bebekler yürüteç ve yürüme yardımcıları üzerindeyken bir yandan yürüyerek diğer yandan oyuncaklarla oynayabilir. Çok fonksiyonlu seçenekleri ile ailelerin de hayatını kolaylaştıran yürüteç ve yürüme yardımcıları iyi birer aktivite kaynağıdır. Uygun fiyatıyla herkes için ulaşılabilir olan seçenekler sayesinde bebekler eğlenirken öğrenir.

Kademeli Yürüteç ve Yürüme Yardımcıları

Bebekler hızlı bir gelişim sürecinde oldukları için boyları da hızlı uzar. Bu nedenle yürüteç ve yürüme yardımcıları seçiminde kademeli olarak yükseltilebilen modelleri tercih etmelisiniz. Bu sayede bebeğinizin boyu uzadığında yürüteç ve yürüme yardımcılarının kademesini arttırarak miniklerin ürünü daha uzun süre kullanmalarına olanak sağlayabilirsiniz. Yer açısından da ergonomik seçenekler sunan yürüteç ve yürüme yardımcılarında katlanabilir özellikteki seçenekleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede ürünleri kolaylıkla dışarı çıkarabilir ve hatta arabanızın bagajına koyarak istediğiniz yere götürebilirsiniz. Miniklerin eğlenceli vakit geçirmelerine olanak sağlayan seçenekler arasında, miniklerin ilk adımlarını atarken yanlarında olan eğlenceli arabaları da tercih edebilirsiniz. Tıpkı bir alışveriş sepeti sürer gibi miniklerin ilk adımlarını atarken destek aldıkları bu arabalar kız ve erkek çocuklarına özel rengarenk modellerde üretilir.

Minikler İlk Adımını Yürüteç ve Yürüme Yardımcıları ile Atıyor

Miniklerin ilk adımlarını atmalarında en büyük yardımcıları olan yürüteç ve yürüme yardımcıları, ailelerin de kendilerine zaman ayırmalarına olanak tanıyor. Bir yandan minikler eğlenirken diğer yandan aileler rutin işlemlerini gerçekleştirme fırsatı buluyor. Minikler için önemli bir eğlence kaynağı olan yürüteç ve yürüme yardımcıları, farklı renk seçenekleri ile onların renkleri tanımalarında ve odaklanmalarında oldukça etkilidir. Miniklerin ilk adımlarını eğlence ve konfor içinde atmasını sağlamak istiyorsanız siz de yürüteç ve yürüme yardımcılarını tercih edebilirsiniz. Bazı modellerde ses çıkaran ve renk değiştiren oyuncaklar da vardır.

© 2021 WNT Dış Ticaret ve Pazarlama A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.